Praca INSTALATOR SYSTEMÓW ALARMOWYCH PRZECIWKRADZIEŻOWYCH Skrzynki kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Skrzynki, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: MONTAŻ SYSTEMÓW ALARMOWYCH I MONITORINGU

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
INSTALATOR SYSTEMÓW ALARMOWYCH PRZECIWKRADZIEŻOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skrzynki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: poznański

Zawód:
instalator systemów alarmowych przeciwkradzieżowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.04.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: ZDOLNOŚCI MANUALNE, PODSTAWY ELEKTRONIKI

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu

Kolejowa 2, 64-300 Nowy Tomyśl, powiat: nowotomyski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: SKIEROWANIE Z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: nowotomyski

Gmina pracodawcy: Nowy Tomyśl

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Tomyśl

Ulica pracodawcy: Kolejowa

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

x
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Białystok (podlaskie)

KIEROWCA MECHANIK - od 1 850 PLN

Transport na terenie kraju i UE
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Drzewce (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY I PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI - 997,4 PLN

Przygotowanie zamówień od klienta do produkcji, rozmowa z klientem, przygotowywanie optymalizacji szkła, zamówienia-dostawy-fakturowanie-obsługa magazynu. Wymagania: wykształcenie średnie techniczne, kierunek sprzedaż, produkcja, mile widziany staż pracy na produkcji, komunikatywna znajomość języka angielskiego, obsługa programów WORD, EXCEL.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Gościcino (pomorskie)

MURARZ - do 10 PLN

prace ogólnobudowlane zewnątrz i wewnątrz budynków
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Chorzów (śląskie)

OPERATOR MIESIARKI - od 1 750 PLN

kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Zwoleń (mazowieckie)

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH (D) - od 1 750 PLN

przygotowanie pod instalacje wodno-kanalizacyjne, montaż instalacji, utrzymanie porządku w miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Stare Żukowice (małopolskie)

TOKARZ - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Wola Łaszczowa (wielkopolskie)

ELEKTROMECHANIK - od 1 850 PLN

montaż-demontaż rozruszników, montaż-demontaż alternatorów, naprawa rozruszników, naprawa alternatorów, naprawa prądnic.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Kostrzyn nad Odrą (lubuskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 000 PLN

zbiór informacji handlowej, analiza rynku, kontakty z kontrahentami chińskimi, sprzedaż, zaopatrzenie, doradztwo
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

- prace porządkowe związane z bieżącym utrzymaniem stanu czystości chodników na terenie gminy- sprzątanie terenu miasta- koszenie traw- sadzenie krzewów na terenie miasta- prace związane z dbaniem o czystość i porządek na terenie gminy
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Parczew (lubelskie)

KIEROWCA KAT.B - od 1 850 PLN

praca w nowoczesnejpralni; dostarczanie prania do klientów na terenie Krakowa i okolic
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Brzozówka (małopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

Sprzątanie apartamentów
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Kraków (małopolskie)

FRYZJER - od 2 650 PLN

Obsługa klienta w zakresie modelowania, strzyżenia koloryzacji włosów, pielęgnacja włosa. Czesanie fryzur ślubnych, wieczorowych.
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK DS. ADMINISTRACYJNO-BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Swarzędz (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL PRZEDMIOTU BEZPIECZEŃSTWO PUBLICZNE - od 248,72 PLN

Prowadzenie zajęć z młodzieżą licealną i opieka nad nią; ocena wiedzy i umiejętności uczniów w zakresie przedmiotu bezpieczeństwo publiczne; rozliczanie realizacji programu bezpieczeństwo publiczne.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Zbąszyń (wielkopolskie)

POMOCNIK STOLARZA - 1 850 - 2 000 PLN

Pomoc stolarzowi.
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Sierakowice (pomorskie)

TECHNIK INFORMATYK - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Dębe Wielkie (mazowieckie)

SPRZEDAWCA (ART.150F) - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów-obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Drezdenko (lubuskie)

ZAOPATRZENIOWIEC/MAGAZYNIER - od 2 400 PLN

zamawianie towarów do produkcji kabin lakiernicznych (silniki, blacha, śruby, nity)
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Sady (wielkopolskie)

PRACOWNIK SEKRETARIATU - 997,4 PLN

obsługa sekretariatu, urządzeń biurowych, promocja szkoły, kontakty z partnerami biznesowymi
kontakt przez PUP - 2016-05-07 - Żory (śląskie)

F-KIEROWCA - od 1 850 PLN

dojazd do klienta, przewożenie materiałów budowlanych.
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Chojnów (dolnośląskie)

POMOC PIEKARZA - RASZYN - od 1 200 PLN

pomoc innym piekarzom, jak również wypiekanie ciast, tortilli, chleba i inne wypieków tureckich, praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10:00-22:00
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Raszyn (mazowieckie)

KRAWIEC - do 1 850 PLN

Wykształcenie: średnie/ zawodowe; doświadczenie zawodowe: 10 lat; mile widziana znajomość jęz. ukraińskiego; zakres obowiązków: obsługa maszyn szwalniczych z oprogramowaniem, szycie odzieży lekkiej, ciężkiej i wyspecjalizowanej; umowa zlecenie; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Gliwice (śląskie)

SZWACZKA - od 2 000 PLN

szycie odzieży
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Lubochnia Dworska (łódzkie)

Wybierz miejscowość