Praca INSTALATOR SIECI WODNYCH I KANALIZACYJNYCH Biezdrowo GEOWIP Przemysław Wiczyński

64-510 Biezdrowo 29, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Instalacja sieci wod.-kan.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INSTALATOR SIECI WODNYCH I KANALIZACYJNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Biezdrowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: szamotulski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wronki

Zawód: monter sieci wodnych i kanalizacyjnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat.B - wymagane

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: doświadczenie zawodowe

Nazwa pracodawcy: GEOWIP Przemysław Wiczyński

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Preferowany kontakt z pracodawcą: telefoniczny, e-mail.Wynagrodzenie w okresie próbnym: 3.000,00zł.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: szamotulski

Gmina pracodawcy: Wronki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Biezdrowo

Numer budynku pracodawcy: 29

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Zawód wykonywany przez pracownika: monter sieci wodnych i kanalizacyjnych