Praca INSTALATOR PODŁÓG SPORTOWYCH R156/1797-554/16 Włocławek COMBISPORT WIESŁAW PILEWSKI

Stanowisko: INSTALATOR PODŁÓG SPORTOWYCH R156/1797-554/16

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: instalacja podłóg sportowych

Data publikacji: 2016-04-29

Lokalizacja: Włocławek (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: COMBISPORT WIESŁAW PILEWSKI

87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INSTALATOR PODŁÓG SPORTOWYCH R156/1797-554/16

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Włocławek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Włocławek

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Włocławek

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: pozostali posadzkarze, parkieciarze i glazurnicy

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Pozostali posadzkarze, parkieciarze i glazurnicy (wymagany staż - lata: 5)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykszt. średnie, doświadczenie min. 5 lat w budownictwie, dyspozycyjność, miejsce pracy - według zlecenia

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: COMBISPORT WIESŁAW PILEWSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CVZainteresowanych informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Włocławek

Gmina pracodawcy: Włocławek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Włocławek

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali posadzkarze, parkieciarze i glazurnicy