Praca INSTALATOR CO I WOD.-KAN. Brusy Instalacje Grzewcze i Sanitarne Narloch Grzegorz

Stanowisko: INSTALATOR CO I WOD.-KAN.

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: Przygotowywanie produkcji elementów stalowych i elementów z blachy stalowej

Data publikacji: 2015-12-03

Lokalizacja: Brusy (pomorskie)

Pracodawca: Instalacje Grzewcze i Sanitarne Narloch Grzegorz

Miejsce pracy:
Sportowa 2, 89-632 Brusy, powiat: chojnicki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie produkcji elementów stalowych i elementów z blachy stalowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSTALATOR CO I WOD.-KAN.

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brusy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chojnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Brusy

Zawód: monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane doświadczenienr oferty 80.2015.JJ

Nazwa pracodawcy: Instalacje Grzewcze i Sanitarne Narloch Grzegorz

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Lichnowska 5, 89-600 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: chojnicki

Gmina pracodawcy: Chojnice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chojnice

Ulica pracodawcy: Lichnowska

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy: inst.wod-kan , gaz, wentylacja, budownictwo

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Zawód wykonywany przez pracownika: monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 03.12.2015