Praca INKASENT Gniezno Enea Pomiary Sp. z o.o

Stanowisko: INKASENT

Wynagrodzenie: od 2 500 PLN

Zakres obowiązków: odczyt liczników energii elektrycznej

Data publikacji: 2016-01-18

Lokalizacja: Gniezno (wielkopolskie)

Pracodawca: Enea Pomiary Sp. z o.o

Miejsce pracy:
62-200 Gniezno, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

Nazwa stanowiska: INKASENT

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gniezno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gnieźnieński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gniezno

Zawód: inkasent

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: kurs-uprawnienia do 1 KV

wymagania_wymaganiaDodatkowe_zawody_0: Inkasent

Nazwa pracodawcy: Enea Pomiary Sp. z o.o

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Strzeszyńska 58, 60-479 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie, cv : enea.pomiary (at) enea.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Poznań

Gmina pracodawcy: Poznań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poznań

Ulica pracodawcy: Strzeszyńska

Numer budynku pracodawcy: 58

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Zawód wykonywany przez pracownika: inkasent

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 18.01.2016