Praca INFORMATYK - PROGRAMISTA PHP Nysa ZPHU Alsecco sp.z o.o.

Miejsce pracy:
KARPACKA 6, 48-303 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie

Zakres obowiązków:
Praca nad rozwojem istniejących aplikacji webowych, tworzenie nowych serwisów opartych o bazę MSSQL.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 4 500 - 5 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INFORMATYK - PROGRAMISTA PHP

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nysa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nyski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nysa

Zawód: technik informatyk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 4 500 - 5 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie średnie lub wyższe, znajomość PHP, znajomość HTML i CSS, znajomość Javascript(jQuery) oraz technologii AJAX, Angular JS, znajomość bazy danych MSSQL, znajomość BOOTSTRAP-a, znajomość biblioteki SMARTY, doświadczenie zawodowe min.1 rok.

Nazwa pracodawcy: ZPHU Alsecco sp.z o.o.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Adres pracodawcy:
Słowiańska 19, 48-300 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: nyski

Gmina pracodawcy: Nysa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nysa

Adres strony pracodawcy: www.alsecco.net.pl

Ulica pracodawcy: Słowiańska

Numer budynku pracodawcy: 19

Profil działalności pracodawcy:
Firma zajmuje się produkcją i handlem stolarki okiennej PCV i aluminium.

Nazwisko osoby zgłaszającej: Agata Krzyśków

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Zawód wykonywany przez pracownika: technik informatyk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 20.09.2016