Praca INFORMATYK Jasionka kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Jasionka, powiat: krośnieński, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
czynny udział przy budowie okablowania sieciowego oraz instalacji urządzeń w nowej serwerowni, serwis komputerów systemów odprawowych,serwis drukarek systemów odprawowych,zapoznanie z systemami odprawowymi (instalacja,konfiguracja),serwis komputerów pozostałych jednostek organizacyjnych portu lotniczego ,serwis urządzeń drukujących,pozyskiwanie wiedzy w zakresie sieci telekomunikacyjnej/teleinformatyczej oraz systemów pracujących w porcie lotniczym,umiejętnośc serwisowania sprzętu oraz systemów teleinformatycznych ,wiedza z zakresu funkcjonowania sieci komputerowych oraz telefonii IP

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: INFORMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jasionka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krośnieński

Zawód: specjalista zastosowań informatyki

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 15.03.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
osoby zarejestrowane w PUP Rzeszów z II profilem pomocy biegła znajomość administracji systemami MS WINDOWS,znajomość zagadnień sieci LAN i WAN ,w tym sieci bezprzewodowych w LAN ,znajomość obsługi oraz serwisowania sprzętu informatycznego ,znajomość MS WINDOWS ,MS OFFICE na wysokim poziomie ,znajomość języka angielskiego ,umiejętność samodzielnego odnajdywania rozwiązań usterek informatycznych

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Partyzantów 1A, 35-242 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
kontakt telefoniczny do pracodawcy (17) 7178710 lub (17)7178604

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Rzeszów

Gmina pracodawcy: Rzeszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rzeszów

Ulica pracodawcy: Partyzantów

Numer budynku pracodawcy: 1A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista zastosowań informatyki

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - do 2 000 PLN

Wykształcenie: zawodowe, średnie, wyższe; doświadczenie zawodowe: 5 lat; zakres obowiązków: przyg. elementów konst. metalowych do montażu, łączenie elem. kont. za pomocą nitowania, skręcania lub spawania, zabezpieczenia antykorozyjne elem. konst. stalowych, wykonywanie montażu, demontowanie, konserwowanie, naprawianie i modernizowanie konst. metalowych, przyg. elem. żelbetowych do montażu, , wykonywanie złączy, montażu, prostych robót murarskich, ciesielskich, betoniarskich i zbrojarskich, wykonywanie rusztowań do robót budowlanych, konserwowanie i naprawianie konstrukcji budowlanych, demontaż, wykonywanie mechanicznej obróbki drewna, zabezpieczanie drewna, posługiwanie się dok. techniczną itp.; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Gliwice (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Małki (kujawsko-pomorskie)

DZIENNY OPIEKUN MAŁEGO DZIECKA - 997,4 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Siedlice (zachodniopomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

Pomocniczy robotnik budowlany
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Żdżary (małopolskie)

AGENT CELNY - od 2 500 PLN

odprawa towarów sprowadzanych do Polski
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Puławy (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY + ST POWER - 997,4 PLN

- obsł. urządzeń biur.,- kserowanie dokuemtów,- sporządzanie projektów pism.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Łódź (łódzkie)

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - od 2 860 PLN

Prowadzenie sklepu internetowego.
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Prace porządkowe; pielęgnacja zieleni; drobne prace remontowo-konserwacyjne; utrzymanie porządku i czystości w salach wystawowych i innych obiektach muzeum; pomoc techniczna przy organizowaniu imprez i wystaw.
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 900 PLN

Pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert handlowych, opieka nad obecnymi klientami, negocjacje handlowe.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Zamość (lubelskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

ochrona osób i mienia
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Puck (pomorskie)

MŁODSZY ANALITYK DS. DANYCH - od 4 000 PLN

Weryfikacja treści internetowych (zdjęć, filmów, tekstu), głównie w j. rosyjskim, pod kontem zgodności z polityką klienta, celem zapewnienia braku naruszeń dotyczących zasad bezpieczeństwa danych, sprawdzanie i udzielanie odpowiedzi na pilne zapytania dotyczące weryfikowanych treści, znajomość polityki i procedur klienta celem zapewnienia wysokiej jakości usług
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Kraków (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW RACHUNKOWOŚCI - 997,4 PLN

Prowadzenie rachunkowości WSP S.A. zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami, bieżące prowadzenie księgowości oraz sprawozdawczości finansowej;
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Tarnowskie Góry (śląskie)

OPERATOR MIESZALNI - od 1 750 PLN

pobieranie surowców i materiałów do produkcji półproduktu zgodnie z recepturami, wykonanie półproduktu zgodnie z recepturą oraz sposobem mieszania , kontrola jakości półproduktu, uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej w celu rozliczania realizacji planów, terminowa realizacja zadań produkcyjnych i inne czynności związane procesem produkcji.Praca na II zmiany w godz. 7-15 i 15-23 CV NA OFEROWANE STANOWISKO PRACY mogą przesyłać osoby zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rzeszowie jako osoby bezrobotne z określonym II profilem pomocy.( program 30-)
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Trzciana (podkarpackie)

CUKIERNIK - od 2 000 PLN

Produkcja ciast i tortów
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Jastków (lubelskie)

POMOC MECHANIKA - od 2 035 PLN

wykonywanie geometrii kół, badanie spalin auta /strona silnika/
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Konstantynów Łódzki (łódzkie)

HODOWCA BYDŁA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Giłujsze (podlaskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Przygotowywanie półproduktów, obróbka art. spożywczych, utrzymanie czystości
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY PRZEMYSŁOWEJ - 997,4 PLN

Rozmowy z klientem, tworzenie ofert, prezentacja, reklamowanie usług i produktów, przyjmowanie dostaw towarów, wycena i wyliczanie marży
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Sanok (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Wydminy (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ - od 1 750 PLN

przygotowanie posiłków
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Wygiełzów (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zgodnie ze złożonym wnioskiem
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

Samodzielne strzyżenie, modelowanie, farbowanie, dbanie o miejsce pracy
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Sianów (zachodniopomorskie)

POMOC ELEKTRYKA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

Sprzedaż towarów,metkowanie towarów,wystawianie towarów na półki oraz wydawanie.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Kutno (łódzkie)

RPO:PRACOWNIK BIURA TURYSTYCZNEGO+ - 997,4 PLN

Staż z RPO na 6 miesięcy dla osób od 30 roku życia , które jednocześnie należą do jednej z grup: - osoby w wieku 50 lat i więcej, - kobiety, -osoby pozostające bez zatrudnienia nieprzerwanie przez okres co najmniej 12 miesięcy, - osoby nisko wykwalifikowane (wykształcenie podstawowe, gimnazjalne, zasadnicze zawodowe, średnie ogólnokształcące lub średnie zawodowe), - osoby niepełnosprawne . MIEJSCE ODBYWANIA STAŻU I ZGŁASZANIA KANDYDATÓW: Środowa 7GODZ.PR.: 9-17WYMAGANIA ORGANIZATORA: znajomośc środowiska Word i Excel, prawo jazdy kat. B, znajomość obsługi Facebooka, umiejętność organizacji pracy w ramach ściśle wytyczonych zadań, dobry kontakt z ludźmi, umiejętność pracy pod presją czasu oraz przyswajania wiedzy praktycznej
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRAC. BIUROWY - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Radom (mazowieckie)

ELEKTRYK BUDOWLANY - do 875 PLN

montaż instalacji elektrycznych niskiego napięcia, programowanie automatyki, budynków, czytanie instrukcji w języku angielskim, szczegółowe ustalenia z klientem na temat działania autoamtyki
kontakt przez PUP - 2015-11-20 - Zielona Góra (lubuskie)