Praca INFORMATYK Oleśnica DRUKARNIA URDRUK PAWEŁ URBANOWICZ OLEŚNICA

Stolarska 5E, 56-400 Oleśnica, powiat: oleśnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: .Obsluga Komputera i maszyny Cenon.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INFORMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Oleśnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: oleśnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Oleśnica

Zawód: technik informatyk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, informatyczne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Nazwa pracodawcy: DRUKARNIA URDRUK PAWEŁ URBANOWICZ OLEŚNICA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
oferta utworzona ze środków pFRON dla osoby niepełnosprawnej, Wymagane: wykszt. średnie lub wyższe, obsługa komputera, orzeczenie o niepełnosprawności

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : od 8.oo do16.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: oleśnicki

Gmina pracodawcy: Oleśnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Oleśnica

Ulica pracodawcy: Stolarska

Numer budynku pracodawcy: 5E

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy

Stanowisko pracy finansowane z PFRON: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik informatyk*