Praca INFORMATYK Białka "FABIOS" FABRYKA OSŁONEK BIAŁKOWYCH

Miejsce pracy:
34-220 Białka 556, powiat: suski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Informatyk

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 14 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 14zł/ h + premia do 30%

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INFORMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Białka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: suski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Maków Podhalański

Zawód: technik informatyk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 14 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie średnie lub wyższe informatyczne.Mile widziane doświadczenie zawodowe.Mile widziana umiejetność programowania oraz język angielski.

Nazwa pracodawcy: "FABIOS" FABRYKA OSŁONEK BIAŁKOWYCH

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV + list motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: suski

Gmina pracodawcy: Maków Podhalański

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Białka

Numer budynku pracodawcy: 556

Profil działalności pracodawcy: Produkcja osłonek do mięsa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej

Zawód wykonywany przez pracownika: technik informatyk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 26.11.2015