Praca HYDRAULIK - MONTER INSTALACJI-WODNOKANALIZACYJNEJ (SZPROTAWA) Szprotawa SZPROTAWSKI ZARZĄD NIERUCHOMOŚCIAMI CHROBRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W SZPROTAWIE

Stanowisko: HYDRAULIK - MONTER INSTALACJI-WODNOKANALIZACYJNEJ (SZPROTAWA)

Wynagrodzenie: od 12 PLN

Zakres obowiązków: montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej

Data publikacji: 2016-03-04

Lokalizacja: Szprotawa (lubuskie)

Pracodawca: SZPROTAWSKI ZARZĄD NIERUCHOMOŚCIAMI CHROBRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W SZPROTAWIE

Chrobrego 15, 67-300 Szprotawa, powiat: żagański, woj: lubuskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 12 zł/h

Nazwa stanowiska:
HYDRAULIK - MONTER INSTALACJI-WODNOKANALIZACYJNEJ (SZPROTAWA)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szprotawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żagański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Szprotawa

Zawód: hydraulik

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wymagane doświadczenie zawodowe

Nazwa pracodawcy:
SZPROTAWSKI ZARZĄD NIERUCHOMOŚCIAMI CHROBRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W SZPROTAWIE

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV lub skierowanie z Urzędu

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: żagański

Gmina pracodawcy: Szprotawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szprotawa

Adres strony pracodawcy: www.chrobry-szprotawa.pl

Ulica pracodawcy: Chrobrego

Numer budynku pracodawcy: 15

Profil działalności pracodawcy:
Zarządzanie nieruchomościami wykonywanena zlecenie

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik