Praca HYDRAULIK Krosinko kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Krosinko, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg. programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krosinko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: poznański

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 10.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, techniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: samodzielność

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Czarnieckiego 9, 61-538 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie i CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Poznań

Gmina pracodawcy: Poznań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poznań

Ulica pracodawcy: Czarnieckiego

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

REGIONALNY DORADCA KLIENTA - od 1 900 PLN

pozyskiwnie nowych i obsługa istniejących klientów drogą korespondencji elektronicznej i tradycyjnej, telefonicznie orazpodczak bezpośrednich spotkań. Prowadzenia auta firmowego podczas wykonywania działań służbowych. Obsługa urządzeń biurowych. Reprezentacja firmy na targach branżowych oraz branie udzialu w szkoleniach służbowych.
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Głogów (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Obieranie, krojenie warzyw, pomoc szefowi kuchni i pozostałym kucharzom w przygotowywaniu potraw, czyszczenie sprzętu kuchennego, utrzymanie czystości w kuchni.
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Lublin (lubelskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa klienta, przygotowanie napojów ciepłych i zimnych, dbałość o stabnowisko pracy, pozostałe czynności zwiazane z danym stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Piła (wielkopolskie)

BETONIARZ - 997,4 PLN

Przygotowywanie składników mieszanki betonowej
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Ruda (łódzkie)

HYDRAULIK - do 1 850 PLN

Prace hydrauliczne
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W HODOWLI ZWIERZĄT - od 950 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Karmienie zwierząt, dbałość o czystość zwierząt i zagrody, usuwanie obornika, obsługa sprzętu do koszenia trawy, pielęgnacja zwierząt, koszenie trawy i transport.konieczny całodobowy pobyt w gospodarstwieWYMAGANIA: wykształcenie rolnicze-hodowla zwierząt, trzy lata doswiadczenia w pracy z końmi, prawo jazdy na ciągnik
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Kochanowice (śląskie)

1373U - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Radom (mazowieckie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe, sprzątanie pomieszczeń
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Kazanów (mazowieckie)

SPRZEDAWCA/STAŻ - 997,4 PLN

Obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Kazimierz Dolny (lubelskie)

WYCHOWAWCA W PRZEDSZKOLU (Z) - do 1 400 PLN

Wychowawca w przedszkolu
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Tarnów (małopolskie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

układanie kostki brukowej, niwelacja terenu; prace ogólnobudowlane.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Trzcianka (wielkopolskie)

MECHANIK - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Gozdowo (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 1 900 PLN

Prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

SKŁADACZ - PAKOWACZ - PRUSZKÓW - od 12 PLN

Składanie opakowań kartonowych, pakowanie produktów, kontrola jakości wyrobów, dbanie o porządek, sumienność, dokładność, precyzyjność, zdolności manualne. Praca 20 godzin tygodniowo, od środy do niedzieli w godiznach 8-12
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Pruszków (mazowieckie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

wg. zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Radomsko (łódzkie)

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

sprzedaż art. ogólnoprzemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Sandomierz (świętokrzyskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - STAŻ PO WER - 997,4 PLN

staż - przygotowanie korespondencji z kontrahentami, urzędami i bankami, segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju, sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym, przygotowywanie dokumentów do zapłat za dostawy i usługi wynikające z zatwierdzonych dowodów księgowych, sprawdzanie zapisów kont rozrachunkowych oraz uzgadnianie sald z dostawcami i odbiorcami, wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego zadeklarowanych dokumentów, kompletowanie dowodów księgowych stanowiących podstawę wystawiania dokumentów korygujących, wypełnianie formularzy podatkowych i sporządzanie zestawień finansowych, archiwizowanie dowodów księgowych, organizowanie stanowiska pracy z uwzględnieniem zasad BHP i ppoż, ochrony środowiska i ergonomii. Praca przy komputerze - ok. 5h/dziennie.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Gotowanie, przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

program stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Zduńska Wola (łódzkie)

KIEROWNIK LOKALU GASTRONOMICZNEGO - do 2 000 PLN

Kierowanie zespołem pracowników i prowadzenie szkoleń pracowniczych, kontrola standardów jakości świadczonych usług, podejmowanie działań służących zwiększeniu poziomu sprzedaży. Miejsce pracy: Wrocław Kontakt kandydatów z pracodawcątelefoniczny. Oferta znajduje się w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 10 PLN

wykonywanie drobnych prac stolarskich, montaż mebli dziecięcych
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Poznań (wielkopolskie)

Wybierz miejscowość