Praca HOSTESSA Międzyrzecz Firma Wielobranżowa ABYRKERA-TRANS Arkadiusz Rybiński

Miejsce pracy:
66-300 Międzyrzecz, powiat: międzyrzecki, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: hostessa

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

Nazwa stanowiska: HOSTESSA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Międzyrzecz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: międzyrzecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Międzyrzecz

Zawód: hostessa

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
CV ze zdjęciem przesyłać na maila: rybinskii (at) wp.pl

Nazwa pracodawcy:
Firma Wielobranżowa ABYRKERA-TRANS Arkadiusz Rybiński

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Międzyrzeczu

Łęgowo 61, 66-110 Babimost, powiat: zielonogórski, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: zielonogórski

Gmina pracodawcy: Babimost

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Babimost

Ulica pracodawcy: Łęgowo

Numer budynku pracodawcy: 61

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Międzyrzeczu

Zawód wykonywany przez pracownika: hostessa

Podobne oferty pracy

HOSTESSA - od 10 PLN

KOlortaż ulotek, rozdawanie upominków, informowanie o produktach
kontakt przez OHP - 2016-11-30 - Gliwice (śląskie)

ŁADOWACZ - od 2 320 PLN

Ręczny załadunek odpadów, opróżnianie pojemników z odpadami do pojemników bezpylnych
ENERIS SUROWCE S.A. Oddział w Gorzowie Wlkp. - 2016-09-05 - Międzyrzecz (lubuskie)

STOLARZ/POMOCNIK STOLARZA - od 2 200 PLN

Obsługa maszyn stolarskich, wydawanie towaru klientom, dowóz materiałów do klienta
Valentin Sp. z o.o. - 2016-05-05 - Międzyrzecz (lubuskie)

STOLARZ - od 2 050 PLN

obsługa maszyn stolarskich(pił formatowych,frezarek,strugarek)obsługa maszyn tartacznych,mile widziane doświadczenie
POLIFLOR Spółka z o.o. - 2016-05-06 - Skwierzyna (lubuskie)

WYCHOWAWCA W DOMU DZIECKA - od 2 400 PLN

prowadzenie grupy wychowawczej, sporządzanie dokumentacji zwiazanej z prowadzoną praca wychowawczą
Dom Dziecka im. Janusza Korczaka w Skwierzynie - 2016-09-15 - Skwierzyna (lubuskie)

HOSTESSA - 8 - 10 PLN

Promowanie produktów reklamowych, rozdawanie ulotek.
kontakt przez OHP - 2016-03-15 - Tarnowskie Góry (śląskie)

HOSTESSA - od 96 PLN

Informowanie o samoobsługującej maszynie do zdrapek pokazywanie klientom jak ta maszyna działa
kontakt przez OHP - 2016-11-24 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK SKLEPU - od 1 800 PLN

pracownik sklepu
LIDL Sklepy spożywcze Sp. z o. o. - 2016-10-04 - Międzyrzecz (lubuskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 150 PLN

Przewóz towarów
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Skwierzyna (lubuskie)

rozdawanie ulotek w miejscach wskazanych przez pracodawcę (uniwersytety, Piotrkowska)
Jarosław Patrzyk Eurodialog - 2016-10-11 - Andrespol (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR - od 1 850 PLN

Prowadzenie dokumentów kadrowych, sporządzanie umów o pracę, świadectw pracy, ewidencja umów pracy
Kancelaria Ekonomiczna Franciszek Muller - 2016-06-02 - Międzyrzecz (lubuskie)

KIEROWCA - MONTER KUCHENEK GAZOWYCH - od 1 850 PLN

rozwożenie gazu w butlach, montaż kuchenek gazowych
Zakład Dystrybucji Gazu PROPAN - BUTAN Duhan Leszek - 2016-09-22 - Międzyrzecz (lubuskie)

KASJER - od 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej, komputera, WORD, EXEL, p0rocedury reklamacyjne,fakturowanie
KARLE (Bricomarche) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-01-26 - Międzyrzecz (lubuskie)

HOSTESSA - od 72 PLN

roznoszenie ulotek oraz promowanie stoiska ze zdrową żywnoscią/zdrowym trybem życia
kontakt przez OHP - 2016-09-22 - Iława (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

prace porządkowo-czystościowe
IPT AKROMAR Sp. z o.o. Spółka komandytowa - 2016-03-04 - Międzyrzecz (lubuskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Pracownik budowlany
Firma "Adbud" Adam Siwczak - 2016-09-15 - Międzyrzecz (lubuskie)

HOSTESSA - od 12 PLN

PROMOWANIE PRODUKTU
kontakt przez OHP - 2016-05-16 - Gdańsk (pomorskie)

KONSTRUKTOR - od 2 700 PLN

TWORZENIE DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ(RYSUNKI),MILE WIDZIANE UMIEJĘTNOŚCI RYSOWANIA W 3D(ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU AUTOCAD)
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Skwierzyna (lubuskie)

BARMAN - KELNERKA - od 1 850 PLN

obsługa kuchni, obsługa klientów
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "CAT" Krzych Katarzyna - 2016-04-25 - Międzyrzecz (lubuskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 1 850 PLN

Naprawa pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Skwierzyna (lubuskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 2 500 PLN

Przewóz i odpowiedzialność za przewożony towar w transporcie krajowym i/lub międzynarodowym. Zabezpieczanie przewożonego towaru. prowadzenie dokumentacji pojazdu związanej z transportem. (Praca: Polska)
IREX TRANS USŁUGI TRANSPORTOWE IRENEUSZ GŁOWACKI - 2016-07-14 - Bukowiec (lubuskie)

MURARZ - od 2 650 PLN

murarz

prezentacja ulotek bankowych
kontakt przez OHP - 2016-01-20 - Płock (mazowieckie)

DRWAL/OPERATOR MASZYNY LEŚNEJ - od 1 850 PLN

Prace w lesie przy wycince drewna, hodowli i ochrony drzew-lasu, drwal motorniczy lub operator maszyny leśnej.
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Siercz (lubuskie)

AUTOMATYK - od 2 500 PLN

usuwanie awarii maszyn,montaż nowych układów i urządzeń.(znajomość praw automatyki,1 rok doświadczenia)
WITPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-01-25 - Skwierzyna (lubuskie)

POMOCNIK ZBROJARZA - od 1 850 PLN

Praca fizyczna na produkcji
Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów "PUBR" Spółka z o.o. - 2016-08-24 - Międzyrzecz (lubuskie)

HOSTESSA - 10 - 30 PLN

udział w akcjach promocyjnych
kontakt przez OHP - 2016-05-09 - Warszawa (mazowieckie)

DORADCA KREDYTOWY - od 2 200 PLN

Doradztwo personalne i sprzedaż bezpośrednia produktów kredytowych, wstępna analiza wniosków kredytowych
GOSPODARCZY BANK SPÓŁDZIELCZY W MIĘDZYRZECZU - 2016-07-22 - Międzyrzecz (lubuskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 3 000 PLN

elewacje, szpachlowanie, malowanie
Usługi Ogólnobudowlane Przemysław Nowak - 2016-10-14 - Międzyrzecz (lubuskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed