Praca HOSTESSA/ ŁAŃCUT Rzeszów kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: promowanie artykułów

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 10 - 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie godzinowe

Nazwa stanowiska: HOSTESSA/ ŁAŃCUT

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rzeszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Rzeszów

Zawód: hostessa

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 10 - 12 PLN

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Łańcut

Piłsudskiego 70/26, 37-100 Łańcut, powiat: łańcucki, woj: podkarpackie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Rejestracja w PPP w Łańcucie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: łańcucki

Gmina pracodawcy: Łańcut

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łańcut

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 70

Profil działalności pracodawcy: agencja reklamowa

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Łańcut

Zawód wykonywany przez pracownika: hostessa

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc w przygotowywaniu posiłków wg wskazówek, przygotowywanie składników potraw, dbanie o porządek na kuchni oraz sali.
kontakt przez OHP - 2016-07-05 - Tarnowskie Góry (śląskie)

PRACOWNIK DZIAŁU UZUPEŁNIENIA TOWARU - od 12 PLN

•uzupełnianie towaru na dziale z akcesoriami kuchennymi•utrzymywanie porządku w miejscu pracy
kontakt przez OHP - 2016-10-03 - Gdańsk (pomorskie)

HANDLOWIEC - od 2 500 PLN

Sprzedaż urządzeń oferowanych przez firmę Bakeres, wdrażanie urządzeń u klienta, prowadzenie szkoleń, testów, pokazów.
BAKERES SP. Z O.O. - 2016-04-01 - Rzeszów (podkarpackie)

PRACOWNIK GASTRONOMI - do 12 PLN

- obsługa klienta, - obsługa kasy fiskalnej, - tworzenie posiłków typu "fast food"
kontakt przez OHP - 2016-06-10 - Lublin (lubelskie)

KASJER - od 12,5 PLN

prace kasjerskie, prace na terenie sklepu ogólnospożywczego
kontakt przez OHP - 2016-09-08 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA - MONTER OKIEN DACHOWYCH - 2 500 - 3 000 PLN

rozwożenie okien dachowych , schodów strychowych po terenie Rzeszowa oraz woj. Podkarpackiego, dodatkowo (sporadycznie) montaż okien dachowych.
PHU WASIAK - 2016-08-26 - Rzeszów (podkarpackie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków, wszystkie inne prace związane z w/w stanowiskiem
kontakt przez OHP - 2016-06-01 - Ustka (pomorskie)

OPERATOR PRODUKCJI - od 1 850 PLN

montaż elementów telewizorów na lini produkcyjnej
kontakt przez OHP - 2016-09-01 - Ostaszewo (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI W FABRYCE KOSTKI BRUKOWEJ - 4 000 - 5 000 PLN

Wykładanie kostki brukowej na palety, praca w środku i na zewnątrz
kontakt przez OHP - 2016-01-25 - Holandia (Holandia)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Profesjonalna obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, rozładunek dostaw, ekspozycja towarów zgodnie ze standardami firmy.
kontakt przez OHP - 2016-08-30 - Wrocław (dolnośląskie)

HOSTESSA - 15 - 17 PLN

praca przy degustacjach w markecie w Białymstoku
kontakt przez OHP - 2016-05-20 - Białystok (podlaskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 6 000 PLN

opieka nad osobą starszą, podstawowe czynności w gospodarstwie domowym,
kontakt przez OHP - 2016-04-05 - Kraków (małopolskie)

ANKIETER - od 80 PLN

przeprowadzanie anonimowych ankiet wśród konsumentów marketu Tesco. Limit dzienny to 17 ankiet. Czas pracy ok. 5-6h dziennie. Liczba dni pracy w miesiącu 3.
kontakt przez OHP - 2016-04-19 - Namysłów (opolskie)

TYNKARZ-SZTUKATOR - od 1 850 PLN

wykonywanie sztukaterii, wykonywanie elewacji
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Rzeszów (podkarpackie)

KOLPORTER ULOTKI PROMOCYJNEJ - od 8 PLN

kolporter ulotki promocyjnej
kontakt przez OHP - 2016-02-05 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 11 PLN

liczenie towarów
kontakt przez OHP - 2016-10-04 - Radzionków (śląskie)

KOLPORTER ULOTEK - do 6 PLN

Rozdawanie materiałów reklamowych.
kontakt przez OHP - 2016-02-12 - Gliwice (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

- dbanie o wystrój sklepu, utrzymanie czystości na stanowisku odbywanego stażu oraz na sklepie- obsługa urządzeń sklepowych- kasy fiskalnej oraz terminala kart płatniczych- rejestrowanie sprzedaży oraz wydruk paragonu fiskalnego- przyjmowanie towaru z dokumentami dostawy, eksponowanie towaru na półkach- przygotowanie zapotrzebowań na brakujące towary, zamawianie towarów u dostawców
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Rzeszów (podkarpackie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - 1 000 - 2 000 PLN

opiekun osób starszych
kontakt przez OHP - 2016-03-17 - Warszawa (mazowieckie)

liczenie towaru
kontakt przez OHP - 2016-05-18 - Bolesławiec (dolnośląskie)

KUCHARZ ŚNIADANIOWY - 9,34 - 10,99 PLN

przygotowywanie śniadań,- pomoc w przygotowywaniu potraw, dbanie o najwyższą jakość podawanych klientom posiłków.
GRAND HOTEL RZESZÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2015-11-20 - Rzeszów (podkarpackie)

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ - od 13 PLN

Kontrola jakości naklejanych etykiet, nadzorowanie pracy maszyn, dbanie o czystość na stanowisku pracy.
kontakt przez OHP - 2016-10-25 - Bielsko-Biała (śląskie)

INWENTARYZATOR - do 10 PLN

biegłość w liczeniu,mile widziana umiejętność obsługi komputera
kontakt przez OHP - 2016-03-08 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

MONTER MEBLOWY - od 2 500 PLN

- MONTAŻ MEBLI W ZAKŁADZIE- MONTAŻ MEBLI U KLIENTA- MALOWANIE ELEMENTÓW
WOMEB - 2016-06-23 - Rzeszów (podkarpackie)

PROGRAMISTA CAD - od 1 850 PLN

Programowanie aplikacji w języku CSharp; Tworzenie oprogramowania zgodnie z wymaganiami;Tworzenie dokumentacji technicznej projektu;Identyfikacja oraz naprawa błędów w aplikacjach;Doskonalenie wiedzy w zakresie produktów, wykorzystywanych technologii oraz systemów w danym obszarze odpowiedzialności; Współpraca z operatorami maszyn.
kontakt przez OHP - 2016-09-01 - Wałcz (zachodniopomorskie)

BARMAN/KA /KELNER - do 8 PLN

Obsługa klienta baru.
kontakt przez OHP - 2016-11-18 - Żory (śląskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - do 12 PLN

liczenie asortymentu sklepowego i magazynowego z wykorzystaniem skanera
kontakt przez OHP - 2016-12-01 - Sieradz (łódzkie)

MECHANIK MASZYN BUDOWLANYCH - od 3 000 PLN

MONTAŻ MEBLI
GLOBALE RESSOURCE HUMAINE - 2016-09-13 - Rzeszów (podkarpackie)

kolportowanie ulotek
kontakt przez OHP - 2016-03-02 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed