Praca HOSTESSA Brzeg kontakt przez OHP

Stanowisko: HOSTESSA

Wynagrodzenie: od 12 PLN

Zakres obowiązków: reklama produktu

Data publikacji: 2016-03-23

Lokalizacja: Brzeg (opolskie)

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Brzeg, powiat: brzeski, woj: opolskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 12 zł brutto za godzinę pracy

Nazwa stanowiska: HOSTESSA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brzeg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brzeski

Zawód: hostessa

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Brzeg

Sukiennice 2/3, 49-306 Brzeg, powiat: brzeski, woj: opolskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: brzeski

Gmina pracodawcy: Brzeg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzeg

Ulica pracodawcy: Sukiennice

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: Agencja reklamowa

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Brzeg

Zawód wykonywany przez pracownika: hostessa

Podobne oferty pracy

MONTER - od 13 PLN

Montaż części maszyn.
kontakt przez OHP - 2017-05-09 - Płock (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż towarów, ekspozycja towarów, kontakt z klientem
kontakt przez OHP - 2016-01-25 - Rybnik (śląskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Obsługa klientów, obsługa urządzeń biurowych, dbanie o stanowisko pracy
kontakt przez OHP - 2016-03-09 - Brzesko (małopolskie)

PRACOWNIK GASTRONOMII (WYMAGANA KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA) - od 2 150 PLN

Komunikatywność, otwartość do klienta, obsługa kasy fiskalnej, przyrządzanie posiłków
kontakt przez OHP - 2017-07-01 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - do 11,05 PLN

przygotowanie i sprzedaż posiłków typu fast-food
kontakt przez OHP - 2016-10-05 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

od 8,00 do 13,00 pomoc w przygotowywaniu posiłków, w godz. 13,00 do 16,00 wydawanie i sprzedaż posiłków
kontakt przez OHP - 2016-04-19 - Częstochowa (śląskie)

PROWADZĄCY KIOSK - od 3 000 PLN

samodzielne prowadzenie kiosku, sprzedaż i obsługa klientów, dbanie o dobry wizerunek kiosku
kontakt przez OHP - 2016-01-04 - Warszawa (mazowieckie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

ustala pracodawca
kontakt przez OHP - 2017-03-08 - Limanowa (małopolskie)

OPERATOR PRASY HYDRAULICZNEJ - od 2 200 PLN

obsługa prasy hydraulicznej, magazynowanie towaru
FPHU KRIMEX Międzik Barbara - 2016-07-28 - Uście Solne (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

pracownik obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Brzeg (opolskie)

OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH - od 3 000 PLN

opieka nad osobami chorymi, starszymi
kontakt przez OHP - 2016-07-11 - Sosnowiec (śląskie)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

Cukiernik
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Skorogoszcz (opolskie)

TECHNOLOG - od 4 200 PLN

bieżąca obsługa technologiczna produkcji maszyn i podzespołów, opracowanie technologii montażu maszyn
kontakt przez OHP - 2016-09-01 - Wałcz (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 400 PLN

Wykonywanie prac produkcyjnych, realizowanie założeń planu produkcyjnego przestrzeganie przepisów BHP, dbanie o porządek w miejscu pracy
kontakt przez OHP - 2017-01-03 - Warszawa (mazowieckie)

WYCHOWAWCA KOLONII I OBOZÓW - do 12 PLN

wychowawca, praca z dziećmi
kontakt przez OHP - 2016-01-26 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

KASJER/SPRZEDAWCA - od 11 PLN

wykładanie towaru, obsługa kasy fiskalnej, czynności pomocnicze
kontakt przez OHP - 2016-09-08 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Sekretarka
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Lubsza (opolskie)

REFERENT KSIĘGOWOŚCI - do 1 850 PLN

Zapoznanie się z przepisami BHP, ochrony ppoż. nauka pracy z programem księgowym i obsługi kadrowo - płacowej OPTIMA Comarch, praca w programie Płatnik. Bezpośrednia obsługa klienta, odebranie i kontrola dokumentów księgowych. Oferta skierowana dla osób które nie ukończyły 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Brzesko (małopolskie)

KELNER - od 8 PLN

obsługa klienta w restauracji
kontakt przez OHP - 2016-12-19 - Igołomia (małopolskie)

INFORMATYK - od 2 100 PLN

skanowanie materiałów, redakcja map, wprowadzanie danych do bazy
kontakt przez OHP - 2017-07-18 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR WTRYSKARKI - do 2 000 PLN

Obsługa linii produkcyjnej, -doświadczenie w firmie produkcyjnej, znajomość obsługi komputera , dobra organizacja pracy
kontakt przez OHP - 2016-09-06 - Wałbrzych (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 10 PLN

Organizowanie zaopatrzenia i przyjmowanie dostaw towarów, sprzedaż paliw do pojazdów
kontakt przez OHP - 2016-03-07 - Powroźnik (małopolskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - 165 - 170 PLN

Zliczanie art. znajdujących się na terenie sklepu
kontakt przez OHP - 2016-10-05 - Śrem (wielkopolskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

utrzymanie porządku w hotelu
Bethania sp. z o.o. - 2016-08-05 - Brzeg (opolskie)

WYKŁADANIE TOWARU - od 11 PLN

WYKŁADANIE TOWARU
kontakt przez OHP - 2016-05-10 - Gdańsk (pomorskie)

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Sprzedawca -magazynier
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Brzeg (opolskie)

OPERATOR MASZYN I URZADZEŃ - 2 200 - 2 700 PLN

-obsługa maszyn produkcyjnych, -przygotowanie detali,-prace montażowe elementów i części,-kontrola jakości wykonywanych elementów
kontakt przez OHP - 2016-09-09 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 14 PLN

Umawianie spotkań i prowadzenie kalendarza doradcom terenowymAktywne pozyskiwanie oraz nawiązywanie nowych kontaktów handlowychProfesjonalna obsługa klienta Zarządzanie siecią sprzedażyRaportowanie wyników sprzedaży
kontakt przez OHP - 2016-08-11 - Warszawa (mazowieckie)

FLORYSTA - 997,4 PLN

Obsługa klienta, sprzedaż w sklepie stacjonarnym oraz obsługa sklepu internetowego, tworzenie dekoracji z kwiatów, papieru, tworzenie ekspozycji. Staż realizowany w ramach POWER (do 30 roku życia).
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Jurków (małopolskie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - od 10,68 PLN

bieżące utrzymanie czystości
kontakt przez OHP - 2016-06-08 - Kraków (małopolskie)