Praca HOSTESSA Brzeg kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Brzeg, powiat: brzeski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: reklama produktu

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 12 zł brutto za godzinę pracy

Nazwa stanowiska: HOSTESSA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brzeg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brzeski

Zawód: hostessa

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Brzeg

Sukiennice 2/3, 49-306 Brzeg, powiat: brzeski, woj: opolskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: brzeski

Gmina pracodawcy: Brzeg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzeg

Ulica pracodawcy: Sukiennice

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: Agencja reklamowa

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Brzeg

Zawód wykonywany przez pracownika: hostessa

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 2 300 - 2 500 PLN

ekspozycja towarów, obsługa klienta
kontakt przez OHP - 2017-05-22 - Stegna (pomorskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 9,5 PLN

Pakowanie artykułów kosmetycznych
kontakt przez OHP - 2016-06-07 - Łódź (łódzkie)

PAKOWACZ DLA UCZNIÓW I STUDENTÓW - od 1 500 PLN

pakowacz
kontakt przez OHP - 2016-04-06 - Lubin (dolnośląskie)

KOLPORTER BEZPŁATNEJ GAZETY - 250 - 300 PLN

Roznoszenie gazetek reklamowych
kontakt przez OHP - 2017-02-02 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Grodków (opolskie)

INWENTARYZATOR - od 7 PLN

liczenie towaru
kontakt przez OHP - 2016-07-04 - Włocławek (kujawsko-pomorskie)

ULOTKARZ - do 1 200 PLN

wrzucanie materiałów reklamowych do skrzynek. Wywieszenie jednego plakatu na drzwiach wejściowych.
kontakt przez OHP - 2016-08-02 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

pozyskiwanie nowych kontrahentów, obsługa klienta, organizowanie transportu
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Kościerzyce (opolskie)

KOLPORTER ULOTEK REKLAMOWYCH - od 13 PLN

rozdawanie ulotek reklamowych przechodniom, osoby uczące się od 16 - 25 lat
kontakt przez OHP - 2017-05-08 - Chełm (lubelskie)

KOLPORTER ULOTEK - do 82 PLN

roznoszenie ulotek
kontakt przez OHP - 2016-10-28 - Łask (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

praca na produkcji w przemyśle stolarskim, prace pomocnicze, wykończeniowe
kontakt przez OHP - 2016-11-08 - Gdańsk (pomorskie)

TECHNIK DROGOWNICTWA - 997,4 PLN

pomoc techniczna w wydziale dróg i mostów
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Brzeg (opolskie)

INWENTARYZATOR - od 13 PLN

skanowanie kodów kreskowych
kontakt przez OHP - 2017-01-18 - Rydułtowy (śląskie)

DYSTRYBUTOR GAZET REKLAMOWYCH - 200 - 250 PLN

Roznoszenie gazet reklamowych pod wskazane adresy, każdy z dystrybutorów ma przydzielony swój teren; Dystrybucja odbywa się raz w tygodniu: środa, do godziny 18.00. Nie ma możliwości roznoszenia gazet w wybranym przez siebie dniu.
kontakt przez OHP - 2016-02-08 - Sosnowiec (śląskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ (PO WER) - 997,4 PLN

Obsługa stoiska mięsno-wędliniarskiego. Praca w godzinach 6:00-21:00.
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Sterkowiec (małopolskie)

DOJARZ - od 2 200 PLN

Dojenie krów, obsługa bydła, mycie dojarek.
Gospodarstwo Rolne Wiesław Jarmoliński - 2016-06-09 - Jaszów (opolskie)

PRACOWNIK KONTROLI JAKOŚCI - od 12 PLN

Pracownik kontroli jakości
kontakt przez OHP - 2016-04-14 - Bolesławiec (dolnośląskie)

KONSULTANT DS. SPRZEDAŻY - od 1 500 PLN

budowanie pozytywnego wizerunku firmy, pozyskiwanie nowych klientów, prowadzenie rozmów handlowych, realizowanie planów sprzedażowych, przygotowywanie raportów z wykonywanych działań
kontakt przez OHP - 2016-02-08 - Katowice (śląskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 7 PLN

prace porządkowe, grabienie, porządkowanie terenu
kontakt przez OHP - 2016-04-28 - Skrzynki (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI (PAKOWACZ) - od 2 000 PLN

pakowanie wkładek obuwniczych, etykietowanie, sprawdzanie par, kontrola jakości, praca siedząca
kontakt przez OHP - 2017-05-08 - Jaworzno (śląskie)

SPRZEDAWCA INTERNETOWY - 1 850 - 2 500 PLN

Sprzedaż internetowa, wystawianie aukcji na portalach internetowych, umiejętność wykonywania oraz obróbki zdjęć
Krzysztof Wiecha Firma Handlowa ESPERO - 2016-04-05 - Brzesko (małopolskie)

SPAWACZ - od 4 000 PLN

spawanie elementów stalowych metodą MIG/MAG/TIG
kontakt przez OHP - 2016-11-10 - Nowa Dęba (podkarpackie)

kompleksowa obsługa klientów w dziale handlowym, przygotowywanie towaru i działu do sprzedaży, doradztwo asortymentowe, dział firan i zasłon
kontakt przez OHP - 2016-04-07 - Sanok (podkarpackie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 12 PLN

obsługa kasy fiskalnej (bez doświadczenia), dbanie o jakoś i ekspozycję towarów, prace porządkowe
kontakt przez OHP - 2016-08-11 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - 2 600 - 2 800 PLN

pomoc w przygotowaniu posiłków, krojenie, obieranie, zmywanie, wyrabianie ciasta
kontakt przez OHP - 2016-07-28 - Hel (pomorskie)

MAGAZYNIER- KIEROWCA - od 1 850 PLN

Magazynier - sprzedawca
kontakt przez OHP - 2016-04-18 - Głuchołazy (opolskie)

KELNER/KA - do 10 PLN

obsługa gości
kontakt przez OHP - 2016-11-02 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 11 PLN

Pomoc w przygotowaniu dań w restauracji
kontakt przez OHP - 2016-05-04 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - 12 - 13 PLN

Pracownik kuchni/ restauracji. Pełny zakres pracy - KFC Galeria Galena.
kontakt przez OHP - 2017-01-17 - Jaworzno (śląskie)

WYKŁADANIE TOWARU (WODZISŁAW ŚLĄSKI, RADLIN) - 8 - 10 PLN

wykładanie towaru na półki sklepowe
kontakt przez OHP - 2016-02-17 - Wodzisław Śląski (śląskie)