Praca HODOWCA DROBIU Wierzbica kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Wierzbica, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg stanowiska

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: HODOWCA DROBIU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wierzbica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostródzki

Zawód: hodowca drobiu

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 27.06.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, rolnicze

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Jana III Sobieskiego 5, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: ostródzki

Gmina pracodawcy: Ostróda

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostróda

Ulica pracodawcy: Jana III Sobieskiego

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy:
działalność usługowa związana z chowem i hodowlą zwierząt

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: hodowca drobiu

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca - obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Kcynia (kujawsko-pomorskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

STAŻ W SEKRETARIACIE URZĘDU PRACY
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Cieszyn (śląskie)

OPIEKUN DZIECIĘCY - 997,4 PLN

planowanie różnego rodzaju zabaw, ćwiczeń, pomaganie w czynnościach pielęgnacyjnych, mycie rąk, pomoc w karmieniu i przewijaniu dzieci, podawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Gostynin (mazowieckie)

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Turek (wielkopolskie)

MONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 3 000 PLN

Montaż nowych instalacji elektrycznych i naprawa istniejących na obiektach budowlanych. Wykonywanie pomocniczych robót budowlanych związanych z montażem instalacji elektrycznej. Praca na umowę zlecenie, praca od 8 do 12 godzin dziennie, wymagana dyspozycyjność 8:00 - 19:00. Stawka godzinowa 15,65 zł brutto
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Wrocław (dolnośląskie)

MŁODSZY ANALITYK - IMR - od 7 000 PLN

Głównym obowiązkiem członka zespołu IMR jest asystowanie w ocenie proponowanych modeli matematycznych,Przeprowadzanie analiz w celu sprawdzenia funkcjonalności modeli oraz identyfikacji ewentualnych ograniczeń,Współpraca z innymi członkami zespołu IMR na świecie,Raportowanie do działu globalnego IMR, przygotowywanie updateów, Wspieranie oraz szkolenie nowych pracowników zespołu, Budowanie relacji z innymi zespołami, szczególnie członkami zespołu odpowiedzialnego za tworzenie modeli.
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

pomoc w kuchni przy posiłkach
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Wysowa-Zdrój (małopolskie)

GOSPODARZ OSIEDLA - do 2 214 PLN

Wykształcenie, doświadczenie: brak wymagań; sprzątanie, prace porządkowe na osiedlu; pielęgnowanie zieleni, podlewanie roślin; odśnieżanie; koszenie trawników; prace konserwacyjne tj. wymiana żarówek, oliwienie drzwi, wymiana zamków, drobne naprawy na osiedlu, itp.; umowa zlecenie; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Gliwice (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zgodne ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Leśna (dolnośląskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Głogów (dolnośląskie)

SPECJALISTA DS. MARKETINGU I HANDLU (RYNEK EUROPY WSCHODNIEJ/ZACHODNIEJ) - od 2 800 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie średnie, komunikatywność, umiejętności negocjacyjne, znajomość rynków zachodnich/wschodnich, prawo jazdy kat.B, doświadczenie zawodowe: min. 5 lat praktyki, znajomość j. ukraińskiego, rosyjskiego biegle. Ogólny zakres obowiązków: tworzenie ofert dla klientów zagranicznych, pozyskiwanie nowych klientów, wsparcie dla konsultantów handlowych, nadzór nad realizacją zamówień, kreowanie nowych rozwiązań w zakresie pozyskiwania nowych rynków zbytu. Miejsce wykonywania pracy: Lublin, teren kraju, UE, Ukraina , Rosja
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Lublin (lubelskie)

DYREKTOR ROZWOJU BIZNESU - 50 + - od 1 900 PLN

rozwój firmy
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Kostrzyn nad Odrą (lubuskie)

1582U - ELEKTRYK - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Radom (mazowieckie)

SPRZEDAWCA STACJI PALIW (S) - 997,4 PLN

Tankowanie samochodów przyjmowanie i ekspozycja towarów, dbanie o czystość na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Łukanowice (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

'Prace gospodarcze
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ (1/2 ETATU) - od 1 100 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Tczew (pomorskie)

sprzedaż towaru, przyjęcie towaru
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Chojnice (pomorskie)

BRUKARZ - od 1 860 PLN

Wykonywanie nawierzchni z kostki, płyt i innych materiałów
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

REFERENT - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Lębork (pomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Roboty publiczne (wymiana)utrzymanie czystości w pomieszczeniach
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Sulęcin (lubuskie)

REFERENT KSIĘGOWY - od 2 000 PLN

rozliczanie firm pod względem podatku dochodowego i VAT; układanie i wprowadzanie do programu dokumentów księgowych
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Nielubia (dolnośląskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

sprzątanie pomieszczeń, zmiana pościeli w hotelu, wynagrodzenie
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed