Praca HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA Tomaszów Mazowiecki kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Tomaszów Mazowiecki, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
sterylizacja narzędzi, lakowanie zębów, fluoryzowanie zębów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tomaszów Mazowiecki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tomaszowski

Zawód: higienistka stomatologiczna*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Higienistka stomatologiczna* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, medyczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Konstytucji 3 Maja 46, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: tomaszowski

Gmina pracodawcy: Tomaszów Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tomaszów Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Konstytucji 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 46

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: higienistka stomatologiczna*

Podobne oferty pracy

ASYSTENT DS. WERYFIKACJI KONTRAHENTÓW - do 2 100 PLN

Weryfikacja kontrahenta pod względem formalnym i finansowym. Analiza dokumentów, polis, licencji.
kontakt przez PUP - 2016-09-17 - Gdańsk (pomorskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - 997,4 PLN

Przygotowywanie aparatu stomatologicznego do pracy.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Stalowa Wola (podkarpackie)

KIEROWCA MECHANIK W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - do 1 853 PLN

transport towarów samochodem ciężarowym, wykonywanie podstawoweych napraw w sam. cięż.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Tuchowicz (lubelskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI (STAŻ FP RM 30-50) - 997,4 PLN

Staż FP RM 30-50m.in. obsługa maszyn produkcyjnych, realizowanie zleceń produkcyjnych, dbałość o jakość produktu, zalewanie form parafiną, wyjmowanie świec z form oraz oczyszczanie świec
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 000 PLN

Cięcie sadu, zbiór i sortowanie owoców, sadzenie i wiązanie drzewek, stawianie rusztowań, rozkładanie nawodnienia, formowanie drzew, szczepienie, przygotowanie gleby do uprawy, nawożenie
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Długowola (mazowieckie)

PRACOWNIK DO PRACY LEKKIEJ - od 1 850 PLN

prace interwencyjne
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Karlino (zachodniopomorskie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

1.Nabywanie i doskonalenie umiejętności w zakresie:-zapoznanie z asotymentem w sklepie,-nauka obsługi kasy fiskalnej,-nauka obsługi klienta,-dbałość o estetykę w miejscu odbywania stażu,-nauka zamawiania towaru,-nauka przyjmowania towaru oraz sprawdzanie pod względem jakościowym i ilościowym ,-nauka naliczania cen na towary,-nauka układania towaru, -nauka metkowania towaru
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Zgorzelec (dolnośląskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

Wykonywanie manicure i pedicure: zakładanie (uzupełnianie) paznokci metodą żelową i akrylową. Obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Płock (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

- pielęgnacja terenów zieleni
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Kożuchów (lubuskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

praca biurowa, obsługa klientów wystawianie dokumentów WZ, faktur VAT,tworzenie raportów.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Aleksandria (śląskie)

POMOCNIK BIBLIOTECZNY - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie min. średnie ogólnokształcące; kurs obsługi komputera; praktyka na stanowisku komputerowym; znajomość zagadnień literatury; umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą; sporządzanie zamówień; ewidencja zbiorów bibliotecznych zgodnie z przepisami; digitalizacja czaspoism archiwalnych i bieżących; organizowanie imprez czytelniczych i literackich dla dzieci i młodzieży oraz konkursów czytelniczych; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Pyskowice
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Pyskowice (śląskie)

OPERATOR MYJKI CIŚNIENIOWEJ - 62 D - od 1 850 PLN

przygotowanie elementów do lakierowania
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Bystrzyca Górna (dolnośląskie)

HOSTESSA - od 100 PLN

osoba która ma bardzo doby kontakt z ludźmi, nie boi się podejść i rozmawiać, bierze czynny udział w akcji marketingowej
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Jawor (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI (PRACA DLA MŁODYCH-DOPEŁNIENIE) - od 1 850 PLN

prace introligatorskie, pakowanie klejenie, przygotowywanie do wysyłki
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Gdynia (pomorskie)

MAGAZYNIER-HANDLOWIEC - od 2 200 PLN

Przyjmowanie towarów, wydawanie. Pomoc przy obsłudze.
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Gdynia (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

Zapoznanie się z regulaminem pracy i regulaminem organizacyjnym, przeszkolenie w zakresie bhp i ppoż, prowadzenie koszenie poboczy, wymiana oznakowania przy drogach powiatowych, prace porządkowe w pasie drogowym przy drogach powiatowych, remonty cząstkowe i inne prace porządkowe na drogach powiatowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

REFERENT - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Poznań (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW HANDLOWYCH - od 2 500 PLN

obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Lębork (pomorskie)

SALOWA - 997,4 PLN

salowastaż w godz. 7.00-14.35, 11.25-19.00
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

POMOC KUCHENNA - od 875 PLN

Pomoc w kuchni
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Giże (warmińsko-mazurskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - od 17 PLN

Rejestracja pacjentów, zarządzanie obiegiem dokumentacji medycznej, realizacja zadań administracyjno-biurowych
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Gdynia (pomorskie)

SERWISANT KIEROWCA - od 2 500 PLN

serwis kierowca
kontakt przez PUP - 2015-11-06 - Karnice (dolnośląskie)

POMOC KSIĘGOWEJ (STAŻ FP) - 997,4 PLN

Zapoznanie z zagadnieniami podatkowo- księgowymi i inne
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

Wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe.
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Krzyżanowice (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 800 PLN

osługa klientów, sporządzanie zamówień w j. chińskim, sprzeda towarów
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed