Praca HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA (STAŻ) Gliwice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA (STAŻ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gliwice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gliwice

Zawód: higienistka stomatologiczna*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: pomaturalne/policealne, medyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie policealne kierunek higienistka stomatologiczna, umiejętność obsługi komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Pl. Krakowski 9, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
skierowanie z PUP Zabrze, kontakt wyłącznie osobisty u doradcy klienta

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Zabrze

Gmina pracodawcy: Zabrze

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zabrze

Ulica pracodawcy: Pl. Krakowski

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: higienistka stomatologiczna*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 08.04.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - ETYKIECIARZ - od 1 850 PLN

sprzedaż roślin i artykułów ogrodnicznych, zarządzanie wydrukami etykiet, naklejek, kodów
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - 997,4 PLN

ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Białobrzegi (mazowieckie)

SZWACZ - od 2 000 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Łódź (łódzkie)

LABORANT (PO STAŻU) - od 1 850 PLN

Nadzór i kontrola nad jakością przyjmowanego surowca
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Opole Lubelskie (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY ROBOTY PUBLICZNE OD 01.07.16R DO 30.11.16R. REZERWA MINISTRA - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy ROBOTY PUBLICZNE od 01.07.16r do 30.11.16r. Rezerwa Ministra
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Nekla (wielkopolskie)

KOORDYNATOR BADAŃ KLINICZNYCH - od 500 PLN

zgodnie ze stanowiskiem: wykształcenie - wyższe; umiejętności: prowadzenie badań klinicznych z zakresu onkologi; doświadczenie zawodowe - badawcze min. 10 lat; znajomość języka angielskiego w stopniu biegłym. Ogólny zakres obowiązków: koordynowanie prac, przy badaniach klinicznych, pomoc przy pisaniu wniosków o dotacje unijne, wniosków w ramach konkursów na finasnsowanie projektów.
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - 997,4 PLN

zapoznanie się z przepisami BHP, p. poż., zapoznanie się z regulaminem pracy i stanowiskiem pracy, rozpoznawanie gatunków drewna oraz własciwy dobór drewna, ocena wartości technicznej drewna, trasowanie i ręczna obróbka, przerzynanie, struganie, dłutowanie, wiercenie, klejeniemontowanie, własciwy dobór narzędzi stolarskich, montaż mebli oraz stolarki budowlanej, obsługa i właściwe przygotowanie do pracy obrabiarek drewna, przestrzeganie ładu i porządku na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Pszczyna (śląskie)

MENADŻER PROJEKTU - od 11 863 PLN

Odpowiedzialność za pakowanie, realizacja i zamykwanie projektu. Współpraca z zespołem hinduskojęzycznym.
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Łódź (łódzkie)

PRZETWÓRCA OWOCÓW I WARZYW - od 1 850 PLN

konfekcjonowanie kapusty kiszonej i ogórków kiszonych, przygotowywanie surowca do produkcji, kontrola stanów magazynowych, przyjmowanie i wydawanie towaru, kontrola ilościowa i jakościowa
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Drygulec (świętokrzyskie)

STAŻ - ASYSTENTKA, PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

pon- pt 9-17
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Opole (opolskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 2 000 PLN

Montaż instalacji centralnego ogrzewania wodno-kanalizacyjnych, wentylacji, klimatyzacji
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Oleśnica (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

- zapoznanie się z instrukcją kasy fiskalnej,- rejestrowanie sprzedaży oraz wydruk paragonu fiskalnego,- pobieranie gotówki,- wydawanie oryginalnego paragonu fiskalnego,- wycena oraz metkowanie towaru przeznaczonego do sprzedaży,- dbanie o aktualne informacje o cenie towaru, wymiana etykiet,- przyjmowanie ewentualnych reklamacji,- przyjmowanie należności za pomocą karty,- pakowanie towaru dla klienta,- zamawianie towarów u dostawców
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Słupca (wielkopolskie)

KOSMETYCZKA X1 - do 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Lubicz Górny (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK I ST. WYKONUJĄCY ZADANIA W RAMACH PRAC INTERWENCYJNYCH - od 1 850 PLN

obsługa elektronicznych monitorów ekranowych wymagająca znajomości ogólnej pracy przy komputerze
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Częstochowa (śląskie)

POZOSTALI SPECJALIŚCI DO SPRAW ZARZĄDZANIA I ORGANIZACJI - od 7 833 PLN

raportowanie danych z systemów, monitorowanie odchylen, przygotowywanie materiaów szkoleniowych w j. angielskim, rosyjskim, ukraińskim, francuskim, uzupełnianie danychw systemach korporacyjnych,przygotowywanie raportów
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

ASYSTENT DS. IMPORTU-EXPORTU - od 950 PLN

odpowiedzialność za współpracę między prezesem, a klientami i kontrahentami firmy z Indii, redagowanie tekstów reklamowych i informacyjnych w języku hindi, odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, aktywne wspieranie przedstawicieli handlowych w ich codziennej pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

magazynier
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Garwolin (mazowieckie)

OPERATOR MYJNI - do 1 850 PLN

obsługa maszyny myjącej
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA/HANDLOWIEC - 997,4 PLN

sprzedawca/handlowiec / nabór staż do 30 r. ż. POWER
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Pabianice (łódzkie)

KUCHARZ CATERINGOWY - do 2 000 PLN

Oferta dla osób po 30 roku życia, spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowane bądź kwalifikujące się do II profilu pomocy.Wykształcenie średnie; min. 2 lata doświadczenia; prawo jazdy kat. B; Zakres obowiązków: obsługa cateringów; pozyskiwanie nowych klientów; przygotowywanie zimnych i ciepłych zakąsek oraz obiadów; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Gliwice (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

utrzymanie porządku na terenie szpitala
kontakt przez PUP - 2015-11-24 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

obsługa klienta, prace w programie, administracja, serwis
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Chojnice (pomorskie)

POMOCNIK SPRZEDAWCY - 997,4 PLN

Do zakresu obowiązków należeć będzie obsługa klienta ukłądanie towarów, metkowanie, obsługa programu sprzedażowego, obsługa kasy fiskalnej, obsługa czytnika kodów, obsługa terminala
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Andrychów (małopolskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

umiejętność szycia odzieży, doświadczenie w zawodzie 2-3 lata, szycie odzieży wierzchniej w grupach oraz indywidualnie (spodnie, spódnice, bluzki, żakiety itp.), osoba zarejestrowana w PUP przed 29.02.2016, pomiędzy 50 a 60 rokiem życia, profil II
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

MAGAZYNIER (OFERTA PRACY PO STAŻU) - od 1 850 PLN

zapoznanie się z asortymentem, zasadami przechowywania towaru, producentami obowiązującymi na magazynie, przyjmowanie towaru do magazynu i jego składowanie, wydawanie towaru klientom hurtowni, wykonywanie prac związanych z utrzymaniem porządku i czystości na terenie magazynu i miejsca składowania towaru
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Gorlice (małopolskie)

POMOCNIK BUDOWLANY- REF - od 2 500 PLN

Prace ogólnobudowlane związane z aplikacją posadzek.
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

MONTER I SERWISANT INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH - od 2 500 PLN

1. wykonywanie instalacji chłodniczych freonowych (lutowanie twarde cu), 2. montaż mebli chłodniczych - regały, lady itp., 3. Budowa komór chłodniczych z płyty, 4. wykonywanie przeglądów okresowych, 5. wykrywanie i usuwanie awarii z dziedziny chłodnictwa, klimatyzacji. 6. prowadzenie budów.
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Wrocław (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed