Praca HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA/ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA Starachowice kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Starachowice, powiat: starachowicki, woj: świętokrzyskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- przygotowanie gabinetu do pracy, przestrzeganie i stosowanie zasad aseptyki, prowadZenie ewidencji pacjentów oraz dokumentacji medycznej

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska:
HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA/ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Starachowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starachowicki

Zawód: higienistka stomatologiczna*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 10

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa komputera

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach

Radomska 76, 27-200 Starachowice, powiat: starachowicki, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: starachowicki

Gmina pracodawcy: Starachowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Starachowice

Ulica pracodawcy: Radomska

Numer budynku pracodawcy: 76

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: higienistka stomatologiczna*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 21.01.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy