Praca HANDLOWIEC Zabrze kontakt przez PUP

Stanowisko: HANDLOWIEC

Wynagrodzenie: od 16 PLN

Zakres obowiązków: Handlowiec (sprzedaż usług informatycznych).Do 2 tygodni umowa o dzieło z wynagrodzeniem od pozyskanego klienta, następnie umowa zlecenie.

Data publikacji: 2015-11-12

Lokalizacja: Zabrze (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Handlowiec (sprzedaż usług informatycznych).Do 2 tygodni umowa o dzieło z wynagrodzeniem od pozyskanego klienta, następnie umowa zlecenie.

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 16 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Na umowę zlecenie 16z ł brutto/godz. + prowizja.

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zabrze

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zabrze

Zawód: przedstawiciel handlowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 16 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe lub student, komunikatywność, dobra umiejętność obsługi komputera, internetu, mile widziane doświadczenie związane z kontaktami z klientami.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Pl. Krakowski 9, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV przesłać na adres e-mail : biuro (at) ntorre.pl

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Zabrze

Gmina pracodawcy: Zabrze

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zabrze

Adres strony pracodawcy: www.edubenefit.pl

Ulica pracodawcy: Pl. Krakowski

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: przedstawiciel handlowy