Praca HANDLOWIEC W BRANŻY MEBLOWEJ (NR 5908) Wilcze Przedsiębiorstwo "PROSPER" Zbigniew Barlik Produkcja- Handel -Usługi

Stanowisko: HANDLOWIEC W BRANŻY MEBLOWEJ (NR 5908)

Wynagrodzenie: 2 500 - 4 000 PLN

Zakres obowiązków: Handlowiec

Data publikacji: 2016-08-18

Lokalizacja: Wilcze (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: Przedsiębiorstwo "PROSPER" Zbigniew Barlik Produkcja- Handel -Usługi

Miejsce pracy:
86-031 Wilcze, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 500 - 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC W BRANŻY MEBLOWEJ (NR 5908)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wilcze

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bydgoski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Osielsko

Zawód: przedstawiciel handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 500 - 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
- doświadczenie w handlu- znajomość branży meblowej - meble tapicerowane

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo "PROSPER" Zbigniew Barlik Produkcja- Handel -Usługi

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Szosa Gdańska 34 lok. 36, 86-031 Wilcze, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Kontakt e-mailowy:sprezyny (at) zbprosper.com.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: bydgoski

Gmina pracodawcy: Osielsko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wilcze

Ulica pracodawcy: Szosa Gdańska

Numer budynku pracodawcy: 34 lok. 36

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: przedstawiciel handlowy