Praca HANDLOWIEC / SPRZEDAWCA Łódź kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: .

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC / SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łódź

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Łódź

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 27.12.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Suwalska 38, 19-300 Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: ełcki

Gmina pracodawcy: Ełk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ełk

Ulica pracodawcy: Suwalska

Numer budynku pracodawcy: 38

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOCNIK HYDRAULIKA - od 2 500 PLN

pomocnik hydraulika, wszelkie prace zwiazane z instalacją wod-kan i c.o., gaz.
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

KELNER - BARMAN - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Jaworzno (śląskie)

PROJEKTANT STRON INTERNETOWYCH (WEBMASTER) - od 1 850 PLN

Tworzenie i optymalizacja stron internetowych, zarządzanie stronami, projektowanie elementów i materiałów graficznych dla nowych stron, umieszczenie ich w serwerze, opracowanie materiałów tekstowych.
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Łódź (łódzkie)

SERWISANT - od 1 860 PLN

Opieka informatyczna klienta.
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Legnica (dolnośląskie)

SORTOWACZ - od 1 850 PLN

sortowanie surowców wtórnych
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Kąkolewo (wielkopolskie)

PAKOWACZ - od 18 PLN

pakowanie paczek z meblami
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Krzęcin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK MYJNI - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

TŁUMACZ TELEFONICZNY - od 25 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Bangladeszu, obsługa poczty w języku bengalskim i angielskim, dbanie o relacje z klientami z Bangladeszu
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 2 800 PLN

Wykonywanie prac blacharskich.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Stalowa Wola (podkarpackie)

KONSYLTANT DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

przygotowywanie ofert dla klienta indywidualnego, obsługa komputera, systemów rezerwacji lotniczych, bezpośredni kontakt z klientem biura, sprzedaż wycieczek pobytowych i objazdowych
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTARCJI - od 1 850 PLN

Praca biurowa
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Kraków (małopolskie)

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH - od 1 750 PLN

naprawa i konserwacja części i maszyn rolniczych.Wymagania:- wykształcenie zasadniczo zawodowe kierunkowe,- staż pracy min., 1 rok.
kontakt przez PUP - 2015-11-19 - Pyrzyce (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY (W RAMACH ROBÓT PUBLICZNYCH) - od 1 850 PLN

- Bieżące remonty w szkole;
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

KSIĘGOWY - od 2 700 PLN

Fakturowanie i księgowanie dokumentów na rachunkach klientów. Bezpośredni kontak z klientem hinduskojęzycznym
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Łódź (łódzkie)

TECHNIK HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

sprzedaż sprzętu komputerowego i oprogramowania
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Augustów (podlaskie)

SALOWA - od 1 850 PLN

utrzymanie czystości i porządku w salach chorych
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Prudnik (opolskie)

PRACOWNIK DO SPRAW WSPÓŁPRACY Z TURCJĄ - od 1 100 PLN

- Wyszukiwanie tureckich producentów tekstyliów- Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z tureckimi kontrahentami - Negocjowanie cen, wzorów i ilości zamawianych u producentów tureckich towarów- Sporządzanie zamówień do producentów tureckich, załatwianie ewentualnych reklamacji - Wyjazdy w delegacjeWymiar: 1/2 etatu
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Andrespol (łódzkie)

ASYSTENT KIEROWNIKA MARKETINGU - do 3 349 PLN

Tworzenie kampanii reklamowych, wprowadzanie w życie kampanii reklamowych, indywidualna praca z lekarzami weterynarii, wyjazdy na targi, głównie w Europie
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Skrzeszewo (pomorskie)

FRYZJER - od 1 000 PLN

fryzjerstwo męskie
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Sławków (śląskie)

EKSPEDIENT W PUNKCIE USŁUGOWYM - 997,4 PLN

Analiza wystroju punktu sklepowego, obsługa klienta, udzielanie informacjio asortymencie.
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

oferta stażu dla osób:*długotrwale bezrobotnych,*50+,*niepęłnosprawnych
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

POMOC OPIEKUNKI DZIECIĘCEJ + ST PO WER - 997,4 PLN

- utzymanie porządku w salach,- wychodzenie z dziećmi na spacery,- przygot. posiłków,- pomoc w reazlaicji zajęć dydaktycznych
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

realizacja zamówień klientów, sporządzanie domunentacji dokonywanych zmmówień, wyceny ofert, zamawianie towarów, mini inwentaryzacje, obsługa klientów, wykonywanie prac administracyjno-biurowych, porządkowanie stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Pawłowice (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Złotoryja (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 12 PLN

praca jako magazynier z upr. na wózki widł.wysoki skład(czołowe boczne)
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Modlniczka (małopolskie)

MAGAZYNIER-KIEROWCA - od 1 900 PLN

PRZYJMOWANIE I WYDAWANIE TOWARU Z MAGAZYNU, ZAŁADUNEK I ROZŁADUNEK WÓZKIEM WIDŁOWYM, ROZWOŻENIE TOWARU, DBANIE O MAGAZYN
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

OGRODNIK - od 1 850 PLN

prace ogrodnicze
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Świętochłowice (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed