Praca HANDLOWIEC/PRACOWNIK BIUROWY Tłuczań kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Tłuczań, powiat: wadowicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie korespondencji przyjmowanie i wysyłanie.Odbieranie telefonów i korespondencji elektronicznej.Sprawdzanie danych.Przygotowywanie ofert handlowych. Przyjmowanie i realizacja zamówień.Zamawianie towarów.Organizacja spedycji.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC/PRACOWNIK BIUROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tłuczań

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wadowicki

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: staż w zawodzie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach

Mickiewicza 27, 34-100 Wadowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: wadowicki

Gmina pracodawcy: Wadowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wadowice

Ulica pracodawcy: Mickiewicza

Numer budynku pracodawcy: 27

Profil działalności pracodawcy:
Produkcja pozostałych technicznych wyrobów ceramicznych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - do 2 000 PLN

Pomoc w przygotowaniu włoskich potraw. Dbanie o ogólny porządek. Praca na umowe zlecenie 30-40 godz./tydz.
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

sprrzedaż słodyczy, alkoholu, prezentów itp.
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

PRACOWNIK HALI - do 9 PLN

Wykładanie towaru w markecie
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Chorzów (śląskie)

ASYSTENT SPEDYTORA - od 1 850 PLN

- kupno/sprzedaż usług transpotrowych na giełdzie,- kontakt z klientem,- wystawianie zleceń
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Nowa Sól (lubuskie)

WULKANIZATOR/MECHANIK - od 1 850 PLN

obsługa klienta, wymiana,naprawa ogumienia, naprawy pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Złotów (wielkopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac budowlanych związanych ze wzoszejniem budynków i ich wykończeniem
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

HYDRAULIK/POMOCNIK HYDRAULIKA - od 1 850 PLN

wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych
Pernal Marcin "PERINSTAL" - 2016-04-04 - Paszkówka (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuPO WER
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Bronowice (lubuskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

dystrybucja towrów
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Głubczyn (wielkopolskie)

PROGRAMISTA APLIKACJI - 9 000 - 14 000 PLN

Zakres obowiązków: -programowanie, testowanie aplikacji webowych, desktopowych, mobilnych;Projektowanie i impletowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami klienta,-dokonywanie głębokich analiz złożonych problemów technicznych;-pisanie wewnętrznych instrukcji postepowania i prowadzenie dokumentacji technicznej;-aktywne dzielenie się z członkami zespołu odkryciami, błędami i pomysłami, w celu poprawy i optymalizacji działania aplikacji. Miejsce pracy: WrocławKontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny. Oferta w sali: H Oferta znajduje się w sali: H
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Wrocław (dolnośląskie)

KIEROWCA - od 1 750 PLN

Transport pracowników i materiałów na budowę
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Milówka (śląskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

produkcja potraw zgodnie z zapotrzebowaniem konsumentów, sprawdzanie jakości powierzonych do produkcji artykułów spożywczych, planowanie produkcji, dbanie o asortyment, udoskonalanie menu
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Lublin (lubelskie)

MONTER / SKŁADACZ OKIEN - 997,4 PLN

Monter składacz okien
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Lubsza (opolskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Szycie odzieży damskiej, lekkiej.
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Łódź (łódzkie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ ZALEŻNEJ - od 1 850 PLN

pomoc mieszkańcom w ubieraniu, myciu, kąpieli, wymiana pościeli, pomoc w karmieniu, dbanie o czystość pomieszczeńmile widziane wykształcenie kierunkowe lub kurs, doświadczenie mile widziane
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Baszków (wielkopolskie)

STAŻ/PO WER/ - TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

obsługa programu do fakturowania
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Witnica (lubuskie)

OPERATOR MYJNI - od 800 PLN

Autoryzowany Dealer TOYOTA KOBOS poszukuje do pracy osoby na stanowisko: Pracownik Myjni.Opis stanowiska:Pracownik będzie odpowiedzialny za kompleksową obsługę myjni samochodowej.Wymagania:Doświadczenie na podobnym stanowisku, dokładność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, podstawowa znajomość mechaniki samochodowej, prawo jazdy kat. B., dyspozycyjność.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Nowy Sącz (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Biały Bór (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 900 PLN

OBSŁUGA KLIENTÓW, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, PRZYJMOWANIE DOSTAW, WYKŁADANIE TOWARU, ZAMAWIANIE TOWARU, UKŁADANIE SZCZYTÓW PROMOCYJNYCH, UDZIAŁ W INWENTARYZACJACH
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Polkowice (dolnośląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Nasielsk (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Utrzymywanie terenów zielonych i nasadzeń w miejscowości Banie i w innych miejscowościach na terenie Gminy Banie tj. koszenie i sprzątanie terenu wokół budynku urzedu gminy, koszenie terenów zielonych, pielęgnacja i utrzymywanie żywopłotów, sprzątanie parku, placów i innych terenówPrzygotowywanie pomieszczeń do remontów (usuwanie sprzętów i umeblowania i należyte ich zabezpieczenie, ustawianie sprzętów po remoncie)Wykonywanie drobnych napraw i konserwacji sprzętów i urządzeńWykonywanie wszelkich prac remontowo-malarskich w obiektach administrowanych przez gminę Utrzymywanie porządku na stanowisku pracyWykonywanie innych zadań zleconych przez Wójta Gminy oraz Sekretarza Gminy
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Banie (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW ROZWOJU OPROGRAMOWANIA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH - 4 000 - 20 000 PLN

-usuwanie błędów i pomoc w rozwiązywaniu problemów,- analiza wymagań systemowych,-programowanie aplikacji i systemów informatycznych,-tworzenie dokumentacji systemów komputerowych
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Zabierzów (małopolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

Dbanie o rozwój psychofizyczny dzieci, o ich zdrowie i higienę. Opieka nad dziećmi 3,4 letnimi, pomoc przy ubieraniu, jedzeniu oraz czynnościach samoobsługowych. Pomoc nauczycielce podczas spaceru, wycieczek, zabaw w ogrodzie przedszkolnym a także w przygotowaniu pomocy dydaktycznych. Pomoc w utrzymaniu czystości sali, dbałość o wyposażenie przedszkola.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Ropica Polska (małopolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Kucharz
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Brzeg (opolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Wykonywanie prostych prac biurowych, tworzenie pism, adresowanie pism, obsługa urządzeń biurowych, obsługa petentów.
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ - od 1 900 PLN

przygotowywanie posilków
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Wierzchucino (pomorskie)

POMOC BIUROWA - do 1 850 PLN

Prace biurowe związane z prowadzeniem korespondencji, obsługa urządzeń biurowych, wprowadzanie danych do komputera. Wykształcenie min. średnie, znajomość pakietu MS Office
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Mysłowice (śląskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 1 850 PLN

adresowanie i pakowanie przesyłek na rynek wschodni w językach wschodnich, oklejanie paczek do wysyłki na rynek wchodni - Rosja, Ukraina, w razie wątpliwości co do poprawności adresu klienta - kontakt z klientem w języku rosyjskim lub ukraińskim, ściąganie zamówień ze strony internetowej ukraińskiej i rosyjskiej, kontaktowanie się z kurierami z Ukrainy i Rosji
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Zielona Góra (lubuskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed