Praca HANDLOWIEC Nowa Sól TWÓJ REGION Sp. z o.o.-Żary

Stanowisko: HANDLOWIEC

Wynagrodzenie: 1 750 - 2 500 PLN

Zakres obowiązków: Sprzedaż powierzchni reklamowych, pozyskiwanie nowych klientów, kontrahentów.

Data publikacji: 2015-12-02

Lokalizacja: Nowa Sól (lubuskie)

Pracodawca: TWÓJ REGION Sp. z o.o.-Żary

Miejsce pracy:
- -, 67-100 Nowa Sól, powiat: nowosolski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
Sprzedaż powierzchni reklamowych, pozyskiwanie nowych klientów, kontrahentów.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 750 - 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowa Sól

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowosolski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowa Sól

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 750 - 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Dobra znajomość MS Office

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: PRAWO JAZDY KAT. B*

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
kreatywność, doświadczenie jako handlowiec mile widziane.

Nazwa pracodawcy: TWÓJ REGION Sp. z o.o.-Żary

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli

Broni Pancernej 6, 68-200 Żary, powiat: żarski, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
cv wysłać na adres email: sekretariat.ns (at) regionalna.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: żarski

Gmina pracodawcy: Żary

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żary

Ulica pracodawcy: Broni Pancernej

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy: gazeta REGIONALNA

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015