Praca HANDLOWIEC Mochnaczka Wyżna "Parkur" sp. z o.o.

33-383 Mochnaczka Wyżna 47, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Aktywne pozyskiwanie klientów, realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych, doradztwo w zakresie oferty handlowej, przygotowywanie ofert, obsługa klienta.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie + prowizja

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mochnaczka Wyżna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowosądecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Krynica-Zdrój

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Technik handlowiec* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: "Parkur" sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV można przesłać na e-maila: rekrutacja (at) parkur.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: nowosądecki

Gmina pracodawcy: Krynica-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mochnaczka Wyżna

Numer budynku pracodawcy: 47

Profil działalności pracodawcy: ubój, rozbiór i sprzedaż mięsa

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*