Praca HANDLOWIEC Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: pracownik biurowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: kontakt z klientem,

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 18.08.2016

Podobne oferty pracy

BRYGADZISTA - od 2 000 PLN

Prowadzenie prac budowlanych, organizacja czasu pracy brygady budowlanej.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Nysa (opolskie)

ROBOTNIK - od 1 850 PLN

Prace porządkowe, koszenie trway, sprzątanie cmentarza
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Ostrowice (zachodniopomorskie)

POKOJÓWKA - 997,4 PLN

sprzątanie pokoi hotelowych, korytarzy, łazienek
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Grabanów (lubelskie)

PRACOWNIK PRALNI - od 2 200 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Warszawa (mazowieckie)

729U MONTER - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Radom (mazowieckie)

STAŻ- DORADCA KLIENTA 71 - 997,4 PLN

wg. programu- Poszukiwana osoba po 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Namysłów (opolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Sierpc (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - od 617 PLN

Sprzątanie hali produkcyjnej i pomieszczeń sanitarnych od godziny 14:00
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Korzekwice (opolskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

utrzymanie pomieszczeń centrum wsparcia rodziny w czystości
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Częstochowa (śląskie)

SPRZEDAWCA W HANDLU HURTOWYM - od 2 200 PLN

Bezpośedni kontakt z klientem hinduskojęzycznym, telefoniczny, mailowe, negocjowanie i zawieranie umów, dokonywanie transakcji handlowych. Zgłoszenia telefoniczne do pracodawcy.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Pracownik biurowy - oferta stażu dla zarejestrowanych osób bezrobotnych. Źródło finansowania ALGORYTM
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Nowy Sącz (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 150 PLN

Sprzedaż wydawanie towaru, inkasowanie należności
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

REFERENT - 997,4 PLN

praca wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Legnica (dolnośląskie)

KIEROWCA - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kierowca-sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Młoszowa (małopolskie)

PRZETWÓRCA RYB - od 2 000 PLN

prace manualne przy taśmie produkcyjnej
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Chojnice (pomorskie)

STAŻ - ASYSTENT NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

pon- pt 8-16
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Opole (opolskie)

TECHNIK ELEKTRYK - 997,4 PLN

technik elektryk
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Błonie (mazowieckie)

GRAFIK KOMPUTEROWY (ART. 150F - DOTYCZY OSÓB DO 30 R. Ż.) - WYMIANA - od 2 000 PLN

projekty graficzne, usługi graficzne, przygotowywanie szablonów, tworzenie aukcji internetowych, naprawa kompurerów.
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

Oferta z Robót Publicznych dla osób bezrobotnych w szczególnej sytuacji na rynku pracy- ścieżka dostępu: http://www.pupgliwice.intracom.pl/bezrobotni_poszukujacy_pracy/roboty_publiczne.html i jednocześnie zakwalifikowanych bądź kwalifikujących się do II profilu pomocy.Wykształcenie zawodowe; mile widziane 2 lata doświadczenia; pomoc przy pracach kuchennych w stołówce szkolnej; ks. sanepidowska; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2015-11-06 - Gliwice (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Złotoryja (dolnośląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

PRACE BIUROWE, WYMAGANIA WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE,
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

przygotowywanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej: przygotowywanie sztućców, szkła, naczyń do wydawania potraw i napojów, nakrywanie stołów, udzielanie klientom informacji dotyczących jadłospisu i doradzanie w kwestii wyboru potrawy, przyjmowanie i rejestrowanie zamówień, serwowanie potraw i napojów
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Orzysz (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Praca w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Sieradz (łódzkie)

SPEDYTOR - 997,4 PLN

obsługa krajowych i miedzynarodowych zleceń spedycyjnych, przygotowanie i składnie ofert
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Wolsztyn (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów, przyjmowanie i wydawanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Piła (wielkopolskie)

Obsługa urządzeń biurowych, przygotowanie korespndencji przychodzącej i wychodzącej, porządkowanie i segregacja dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

prace biurowe,biegłe pisanie
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI KONCENTRATÓW SPOŻYWCZYCH - od 1 850 PLN

produkcja miodu na taśmie jin pack,konfekcjonowanie w słoiki wyrobów,rok doświadczenie na stanowisku,znajomość j.ukraińskiego i rosyjskiego,wykształcenie zawodowe,certyfikaty jin pack
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Kamień (mazowieckie)