Praca HANDLOWIEC Jordanów "MARDREW" FHU Joanna Żądło

Mickiewicza 23, 34-240 Jordanów, powiat: suski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Sprzedaż w branży stolarskiej, spawalnictwo, pneumatyka

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Do negocjacji w zależności od kwalifikacji

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jordanów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: suski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jordanów

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane doświadczenie zawodowe w branży stolarskiej. Wymagana znajomość programu sprzedażowego INSERT

Nazwa pracodawcy: "MARDREW" FHU Joanna Żądło

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: suski

Gmina pracodawcy: Jordanów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jordanów

Ulica pracodawcy: Mickiewicza

Numer budynku pracodawcy: 23

Profil działalności pracodawcy: sprzedaż detaliczna

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015