Praca HANDLOWIEC HURTOWNI ELEKTROTECHNICZNEJ Skawina P.H.U.P. KRAK-OLD Sp. z o.o.

Piłsudskiego, 32-050 Skawina, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
obsługa i pozyskiwanie nowych klientów na towary z branży elektrotechnicznej;przygotowywanie ofert handlowych;doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów;wycena i obsługa przetargów, inwestycji, koordynowanie dostaw;budowa i utrzymywanie trwałych relacji z klientami; miejsce wykonywania pracy Skawina

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 700 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
wynagrodzenie od 2700 pln brutto (do uzgodnienia w zależności od kwalifikacji) + prowizja[Praca na okres próbny] : 3 miesiące, potem na czas nieokreślony[Godzina zakończenia pracy] : 15:30

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC HURTOWNI ELEKTROTECHNICZNEJ

Data zakończenia pracy: 22.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU COMARCH XL MILE WIDZIANA, UMIEJĘTNOŚCI HANDLOWE, minimum 1 rok doświadczenia w handlu w branży elektrotechnicznej;minimum wykształcenie średnie techniczne, znajomość branży elektrotechnicznej; zaangażowanie, inicjatywa oraz determinacja w realizacji celów;operatywność, skuteczność, doskonała organizacja pracy własnej;

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie