Praca STOLMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty pracy

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy STOLMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 4 ofert pracy STOLMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

POMOCNIK STOLARZA - od 2 000 PLN

wykształcenie zawodowe, prace pomocnicze - klejenie, szufowanie, przygotowywanie do lakierowania. Kontakt z pracodawcą osobisty po wcześniejszej rozmowie telefonicznej.
STOLMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-08-28 - Lyski (śląskie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

Wykształcenie zawodowe, doświadczenie na stanowisku stolarza. Klejenie, szufowanie, przygotowywanie do lakierowania. Kontakt z pracodawcą osobisty po wcześniejszej rozmowie telefonicznej.
STOLMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-08-28 - Lyski (śląskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

Wykształcenie zawodowe, doświadczenie na stanowisku stolarza. Kontakt z pracodawcą osobisty po wcześniejszej rozmowie telefonicznej.
STOLMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-07-19 - Lyski (śląskie)

SPRZĄTACZKA - od 950 PLN

Praca na 1/2 etatu, w godzinach od 14.00 do 18.00. Utrzymanie porządku i czystości w pomieszczeniach biurowych, sanitarno-higienicznych, korytarzach, klatkach schodowych oraz szatniach. Kontakt z pracodawcą osobisty po wcześniejszej rozmowie telefonicznej.
STOLMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-04-20 - Lyski (śląskie)

Wybierz województwo

Wybierz kraj