Praca HANDLOWIEC (BRANŻA ELEKTROTECHNICZNA) Skawina P.H.U.P. KRAK-OLD Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
32-050 Skawina, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na towary z branży elektrotechnicznej; przygotowywanie ofert handlowych; doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów; wycena i obsługa przetargów, inwestycji, koordynowanie dostaw; budowa i utrzymywanie trwałych relacji z klientami. Praca w Skawinie.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 600 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Docelowo praca stała

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC (BRANŻA ELEKTROTECHNICZNA)

Data zakończenia pracy: 14.03.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Minimum 1 rok doświadczenia w handlu w branży elektrotechnicznej; minimum wykształcenie średnie techniczne; znajomość branży elektrotechnicznej; zaangażowanie, inicjatywa oraz determinacja w realizacji celów; operatywność, skuteczność, doskonała organizacja pracy własnej; znajomość branży elektrotechnicznej, umiejętności handlowe, znajomość programu Comarch XL mile widziana

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie