Praca HANDLOWEIC Wilków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wilków, powiat: opolski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
wyrób i sprzedaż opakowań kartonowych, obsługa kontrahentów z Rosji i Ukrainy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWEIC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wilków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: opolski

Zawód: specjalista do spraw sprzedaży

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
ukraiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: rosyjski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim

Stary Rynek 14/16, 24-300 Opole Lubelskie, powiat: opolski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: opolski

Gmina pracodawcy: Opole Lubelskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Opole Lubelskie

Ulica pracodawcy: Stary Rynek

Numer budynku pracodawcy: 14/16

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw sprzedaży