Praca GRAFIK/PROJEKTANT Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
projektowanie, obróbka wzorów, przygotowywanie grafik do nadruków lub haftów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 300 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GRAFIK/PROJEKTANT

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
znajomość obsługi komputera, mile widziana podstawowa znajomość programów graficznych

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

MONTAŻYSTA - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuPO WER
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

PROJEKTANT SYSTEMÓW ALARMOWYCH - od 1 200 PLN

Projektowanie systemów niskoprądowych, teletechnicznych i zabezpieczeń technicznych, obsługiwanie programów do projektowania instalacji niskoprądowych
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY PRZEMYSŁOWEJ - 997,4 PLN

Metkowanie i układanie towaru na półkach. Obsługa klientów. Obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. RYNKÓW ZAGRANICZNYCH - od 2 000 PLN

nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami chińskojęzycznymi oraz niemieckojęzycznymi
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Marysin (mazowieckie)

INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO - od 2 500 PLN

prowadzenie postępowań administracyjnych i kontrolnych obiektów budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Nowy Targ (małopolskie)

1796U FRYZJER - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Radom (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Olkusz (małopolskie)

KONSERWATOR - STAŻ - 997,4 PLN

Oferta subsydiowana - oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy. PRACE NAPRAWCZE, PRACE MALARSKIE, DROBNE ROBOTY SANITARNE, DROBNE ROBOTY KONSERWATORSKIE ZWIĄZANE Z UTRZYMANIEM OBIEKTU
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

POZOSTALI SPECJALIŚCI DO SPRAW ZARZĄDZANIA I ORGANIZACJI - 997,4 PLN

uzyskiwanie zgód właścicieli działek, przygotowanie pozostałych dokumentów, kompletowanie dokumentacji projektowych, telefoniczna obsługa klientów, porządkowanie i segregowanie dokumentów firmy, zamawianie materiałów biurowych, utrzymanie min. stanu materiałów biurowych, prowadzenie listy obecności i planów urlopowych
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Oświęcim (małopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI PRZEDSZKOLA - od 2 450 PLN

Zapewnienie sprawnego działania przedszkola. Utrzymanie obiektu w ładzie i czystości. Troska o czystość podwórka przedszkolnego. Sprzątanie po zakończeniu zajęć, a także obsługa przy waydawaniu posiłków.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Warszawa (mazowieckie)

GLAZURNIK - od 2 300 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Tczew (pomorskie)

DOZORCA-SPRZĄTACZKA 3/4 ETATU - od 1 387 PLN

Sprzątanie, dozorowanie bloków na terenie Bełchatowa, zimą czasem praca w niedziele, soboty i święta podczas opadów (odśnieżanie i posypywanie piachem)
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Bełchatów (łódzkie)

REFERENT TECHNICZNO-ADMINISTRACYJNY (S) - 997,4 PLN

obsługa biura, rozmowy z klientami, prowadzenie dokumentacji, sporządzanie umów i ofert dla klientów, wysyłanie, przyjmowanie telefonów i e-maili, pozyskiwanie nowych klientów, obsługa sklepu internetowego, obsługa serwisów aukcyjnych polskich i angielskich, obsługa serwisów społecznościowycg, ogólne zagadnienia marketingowe.
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Niedomice (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Jaworzno (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 000 PLN

Wykształcenie zawodowe/ średnie; doświadczenie zawodowe; komunikatywna znajomość jęz. angielskiego lub jęz. niemieckiego; prawo jazdy kat. B; miejsce pracy: kraje UE
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Gliwice (śląskie)

ŚLUSARZ, SORTOWACZ - od 1 850 PLN

sortowanie odlewów, prace ślusarskie, prace remontowe
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Trzemeszno (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż asortymentu
kontakt przez PUP - 2015-12-17 - Henrykowo (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - KONSULTANT TELEFONII KOMÓRKOWEJ T-MOBILE - 997,4 PLN

obsługa klienta w salonie T-Mobile, zawieranie nowych umów, wznawianie umów, sprzedaż akcesoriów telefonicznych
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Łaziska Górne (śląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

refundacja kosztów wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Białogard (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW PRZETARGÓW - od 1 850 PLN

Specjalista do spraw przetargów
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Poznań (wielkopolskie)

naula obsługi klienta, przyjmowanie dostaw, obsługa programów sprzedażowych
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Bolesławiec (dolnośląskie)

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Kargowa (lubuskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Dębowiec (wielkopolskie)

wykładanie towarów na półkęobsługa kasy fiskalnejobsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Przemęt (wielkopolskie)

CUSTOMER SERVICE AGENT - od 4 300 PLN

telefoniczny i mailowy kontakt z klientem tureckojęzycznym, zarządzanie zamówieniami klientów, zarządzanie reklamacjami, stała kontrola dostaw zamówień
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Łódź (łódzkie)

PRACZ / PRACZKA - od 2 000 PLN

- Obsługa tunelu pralniczego. Sortowanie prania brudnego i przygotowanie do obróbki. Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.- Wynagrodzenie: 2000 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny 3 miesiące. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.- Praca: 6:00-14:00, 14:00-22:00 + soboty. Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy na stanowisku pracza / praczki (warunek konieczny), wymagana znajomość obsługi tunelu pralniczego i podstawowa znajomość obsługi komputera. Wymagana umiejętność obsługi tunelu pralniczego - warunek konieczny, podstawowa umiejętność obsługi komputera. Wymagana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Katowice (śląskie)

DEKARZ - od 14 PLN

prace dekarskie
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Świętochłowice (śląskie)