Praca GRAFIK KOMPUTEROWY Złotów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Złotów, powiat: złotowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Brak danych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GRAFIK KOMPUTEROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Złotów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: złotowski

Zawód: grafik komputerowy dtp

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Kolejowa 11, 77-400 Złotów, powiat: złotowski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Brak danych.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: złotowski

Gmina pracodawcy: Złotów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Złotów

Ulica pracodawcy: Kolejowa

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: grafik komputerowy dtp

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 000 PLN

Prace murarskie, remontowe, wyburzeniowe
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracy- ścieżka dostępu:http://www.pup.gliwice.pl/bezrobotni_poszukujacy_pracy/staze.htmlWykształcenie wyższe/ student; obsługa pakietu MS Office i urządzeń biurowych; zakres obowiązków: obsługa administracyjna biura, organizacja spotkań z klientami, prowadzenie dokumentacji szkoleń, prowadzenie bazy danych klientów; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Gliwice (śląskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Zielona Góra (lubuskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 15 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Indii, obsługa poczty w języku hindi i angielskim, dbanie o relacje z klientami
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe, utrzymanie czystości placów i zieleni
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Kiwity (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA KAT. C + E - od 900 PLN

przewóz towarów pojazdem powierzonym
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Brzeziny (wielkopolskie)

MURARZ - do 900 PLN

WYKONYWANIE PRAC MURARSKICH; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ MUROWANIA Z MATERIAŁÓW DOSTĘPNYCH NA RYNKU, BADANIA WYSOKOŚCIOWE POWYŻEJ 3 METRÓW, 2 -3 LATA DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY; ROZKŁAD CZASU PRACY: 20 GODZIN TYGODNIOWO;
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Szczecin (zachodniopomorskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

wykonywanie prac zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Łosice (mazowieckie)

KUCHARZ - KUCHNIA WIETNAMSKA - do 2 000 PLN

Przygotowywanie dań kuchni wietnamskiej i chińskiej.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Trzebnica (dolnośląskie)

MURARZ (J. UKRAIŃSKI) - od 1 750 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Warszawa (mazowieckie)

POZOSTALI ROBOTNICY PRZYGOTOWUJĄCY DREWNO I POKREWNI - od 1 850 PLN

proste prace pomocnicze,sztaplowanie,rozsztaplowywanie tarcicy, pomoc przy sortowaniu tarcicywg klas jakości,pomoc przy odbiorze tarcicy po przerobie
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Łubowo (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Obsługa klienta w biurze, prowadzenie grafiku zajęć, prowadzenie korespondencji, ewidencja świadectw, tworzenie grafików, prowadzenie funpage na facebooku i strony internetowej szkoły.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Siedlce (mazowieckie)

825S - ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - od 3 400 PLN

rozbiór i wykrawanie elementów wieprzowych, obróbka mięs przy użyciu urządzeń mechanicznych
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Mleczków (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 500 PLN

Utrzymywanie czystości w budynku biurowym (mycie podłóg, odkurzanie, prace porządkowe, odśnieżanie przy budynku). Umowa na 3/4 etatu.
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Nysa (opolskie)

LAKIERNIK - 997,4 PLN

przygotowywanie samochodów do lakierowania
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Występ (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

Wykształcenie średnie.
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Racibórz (śląskie)

SPAWACZ MET. MAG - od 1 850 PLN

spawanie konstrukcji stalowych metodą MAG
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Przywóz (łódzkie)

MECHANIK (WYMIANA) - od 1 850 PLN

naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2015-10-02 - Trzebicz (lubuskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 1 850 PLN

montaż instalacji wod.kan., c.o.
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Dębnica Kaszubska (pomorskie)

TYNKARZ - od 14 PLN

Wykonywanie tynków, naprawa i renowacja tynków
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Piaseczno (mazowieckie)

prace porzadkowe na terenie gminy
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Żelechlinek (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

Jazda samochodem osobowym -(teren: Niemcy, Francja)
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Ludźmierz (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 950 PLN

Sprzedaż materiałów budowlanych, obsługa stanowiska kasowego i kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Lwówek Śląski (dolnośląskie)

STAŻ - PRACOWNIK PRALNI - 997,4 PLN

obsługa maszyny pralniczej, obsługa kasy fiskalnej, prasowanie, obsługa terminala płatniczego, wypisywanie raportów dziennych
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Chorzów (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO -MECHANIK - od 1 850 PLN

Kierowanie pojazdem ciężarowym, drobne naprawy
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Smyków (małopolskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - 997,4 PLN

Szwaczka maszynowa
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Chełmno (kujawsko-pomorskie)

KONSERWATOR K/M - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Warszawa (mazowieckie)