Praca GRAFIK KOMPUTEROWY Zielona Góra Agencja Reklamowa ART-DESIGN

Zielona Góra, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
projektowanie i prace koncepcyjne, kontakt z klientami, prowadzenie przedsięwzięć internetowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: GRAFIK KOMPUTEROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Zawód: grafik komputerowy dtp

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
min. średnie, min. 2 lata doświadczenia, obsługa programów graficznych (Adobe Photoshop), średnia znajomość języka niemieckiego

Nazwa pracodawcy: Agencja Reklamowa ART-DESIGN

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Jędrzychowska 13, 65-012 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Jędrzychowska

Numer budynku pracodawcy: 13

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Zawód wykonywany przez pracownika: grafik komputerowy dtp

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 26.10.2015