Praca GRAFIK KOMPUTEROWY ST POWER 87/0194/101/16 Włocławek kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: .

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: GRAFIK KOMPUTEROWY ST POWER 87/0194/101/16

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Włocławek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Włocławek

Zawód: grafik komputerowy dtp

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 10

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, informatyczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Kapitulna 24, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie dotyczy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Włocławek

Gmina pracodawcy: Włocławek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Włocławek

Ulica pracodawcy: Kapitulna

Numer budynku pracodawcy: 24

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: grafik komputerowy dtp

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

przyjmowanie i wydawanie towarów, segregacja surowców wturnych
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Krzeszów (dolnośląskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

WYKONYWANIE PRAC ZWIĄZANYCH Z PODBUDOWĄ BETONOWĄ, UKŁADANIEM KOSTKI BRUKOWEJ, WBUDOWYWANIE KOSTKI KRAWĘŻNIKÓW I OBRZEŻY
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Kolonia Starorawska (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - 2 000 - 2 500 PLN

kierowca samochodu dostawczego
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Uniejów (łódzkie)

POMOCNIK PIEKARZA - 997,4 PLN

w/z
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Bolków (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Węgorzyno (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż obsługa kasy fiskalnej), przyjmowanie , wykładanie towaru, skłądanie zamówień na towar, drobne prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Wilkszyn (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Obsługa urządzeń: toster, grill, frytownica, parownik; produkcja - przygotowanie posiłków w obszarze kuchni; smażenie półproduktów. Praca pn-nd 7-22, 40 godz./ tydz., 2 dni wolne w tygodniu
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Bełchatów (łódzkie)

INFOBROKER - od 1 850 PLN

Pozyskiwanie informacjidotyczących potencjalnych klientów, zarzadzanie dokumentacją w firmie
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Kraków (małopolskie)

POMOCNIK BLACHARZA SAMOCHODOWEGO - 997,4 PLN

przygotowanie pojazdów do napraw blacharskich
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Płock (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY ST(POWER) - 997,4 PLN

podstawy rozliczeń podatkowych, podstawy prowadzenia spraw kadrowych, poznanie programów księgowych i kadrowych, podstawy rozliczeń wynagrodzeń
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Łódź (łódzkie)

ZBROJARZ - od 1 850 PLN

przygotowanie i montaż zbrojenia, przycinanie i gięcie prętów stalowych na odpowiedni wymiar i kształt, układanie zbrojenia w szalunkach i formach w sposób zgodny z projektem
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Września (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż towarów, obsługa klientów, sporządzanie zamówień w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - BRAFITERKA - od 1 850 PLN

dbanie o porządek na salonie i witrynie, obsługa klienta, nauka o brafitingu
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Suwałki (podlaskie)

TECHNIK GEODETA - od 1 850 PLN

Technik geodeta
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

TELEMARKETER - 12 - 16 PLN

- Utrzymywanie relacji z klientami, pozyskiwanie klientów (fundatorów).- Wynagrodzenie: 12 -16 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na okres 1 miesiąca, z możliwością przedłużenia. -Zlecenie wykonywane w godzinach między: 8:30-15:00. Wymagane min rok doświadczenia na stanowsku telemarkera.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Katowice (śląskie)

OPERATOR PRODUKCJI - od 13 PLN

Pakowanie, smarowanie , znakowanie, identyfikacja, prace pomocnicze
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace rozbiórkowe, prace wyburzeniowe, prace ogólnobudowlane, kucie betonu, ciecie betonu, rozkuwanie pali
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Lipienica (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK ADMINSTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

Pracownik adminstracyjno-biurowyOferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych do 30 roku życia - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

TYNKARZ - od 13 PLN

tynkowanie ręczne i maszynowe, wykonywanie gładzi
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Parcela-Obory (mazowieckie)

REFERENT KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

księgowanie dokumentów i inne czynności biurowe, obsługa ksero, archiwizacja dokumentacji, przekaz elektroniczny dokumentów ZUS i deklaracji do Urzędu Skarbowego
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Piła (wielkopolskie)

FRYZJER - od 925 PLN

Fryzjer damsko-męski
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Nowy Sącz (małopolskie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA (ART. 150F - DOTYCZY OSÓB DO 30 R. Ż.) - od 1 850 PLN

asysta stomatologa,przygotowanie miejsca pracy stomatologa,rejestracja pacjentów
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY M/K - od 1 850 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Warszawa (mazowieckie)

MECHANIK - od 1 850 PLN

Samodzielna diagnoza problemu związanego z mechaniką pojazdów ciężarowych, naprawa samochodow ciężarowych
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Dylewo (mazowieckie)

MANAGER DS.ROZWOJU - do 2 000 PLN

przeprowadzanie szkoleń dla rosyjsko i anglojęzycznych operatorów w firmie,sporządzanie raportów odnośnie statusu dla przełożonego,zarządzanie nowymi projektami firmy,wizyty u rosyjsko i anglojęzycznych klientów oraz dostawców
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

SUBWAY ARTIST M/K - od 13,65 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Warszawa (mazowieckie)