Praca GRAFIK KOMPUTEROWY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Projektowanie graficzne komputerowe, projektowanie logotypów, księgi znaków, materiałów ATL, BTL, KEY VISUAL, rysowanie artów, skład DTP.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 122,31 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Praca od 120 do 250 godz. miesięcznie

Nazwa stanowiska: GRAFIK KOMPUTEROWY

Data zakończenia pracy: 28.02.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe (grafika komputerowa/projektowanie graficzne), min. 10 lat doświadczenia na stanowisku grafika komputerowego Art-Directora w międzynarodowej agencji sieciowej obsługującej międzynarodowe globalne korporacje, zaawansowana znajomość programów graficznych, projektowania logotypów, księgi znaków, rysowania oraz podstaw przygotowania projektów do druku, zaawansowana znajomość języka angielskiego i ukraińskiego

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie