Praca GRAFIK KOMPUTEROWY Piotrków Kujawski kontakt przez PUP

Piotrków Kujawski, powiat: radziejowski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: wg pracodawcy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: GRAFIK KOMPUTEROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Piotrków Kujawski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radziejowski

Zawód: grafik komputerowy dtp

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 900 PLN

Data zakończenia pracy: 20.03.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie

Kościuszki 20/22, 88-200 Radziejów, powiat: radziejowski, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: radziejowski

Gmina pracodawcy: Radziejów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radziejów

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 20/22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: grafik komputerowy dtp

Podobne oferty pracy

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

- dostawa towarów- Ukraina
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Krosno (podkarpackie)

OPERATOR OBRÓBKI DREWNA - od 1 850 PLN

cięcie drewna
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Zaborów Drugi (łódzkie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - od 1 850 PLN

prce administracyjne
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Końskie (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Jaworzno (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

bezpośrednia obsługa klienta przy użyciu kasy fiskalnej, inkasowanie należności za towar, układanie towaru na regałach sklepowych, dbanie o odpowiednią ekspozycję w sklepie, udzielanie informacji o towarach, sporządzanie zamówień, przyjmowanie dostaw towarów, weryfikacja dostaw, wydawanie paragonów oraz faktur, przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji, dbanie o ład i porządek, przeprowadzanie inwentaryzacji
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Gryfino (zachodniopomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

prowadzenie dokumentacjoi pracowniczej,podatkowa ksiega przychodów i rozchodów
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Wolsztyn (wielkopolskie)

POŁOŻNA - od 2 000 PLN

sprawowoanie opieki nad kobietą w przebiegu ciąży, prowadzenie fizjologicznego porodu i połogu oraz sprawowanie opieki na noworodkiem, udzielanie pomocy położnej w nagłych przypadkach do czasu przybycia lekarza
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Ciechanów (mazowieckie)

sprzedaz art. przemyslowych
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

KIEROWNIK SKLEPU / SUPERMARKETU - od 1 850 PLN

Prowadzenie sklepu wg zakresu obowiązków
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Wólka Gościeradowska (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 1 750 PLN

prowadzenie dokumenatacji biurowej, fakturowanie, prowadzenie procedury HACCP
kontakt przez PUP - 2015-07-13 - Zgorzelec (dolnośląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Warszawa (mazowieckie)

KONSERWATOR - PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

prowadzenie i realizacja prac
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Wrocław (dolnośląskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

koloryzacja włosówpielęgnacja i zabiegi regenerujacesprzedaż kosmetyków
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Drzewce (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Warszawa (mazowieckie)

AGENT DO SPRAW ZAKUPÓW - 997,4 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Lądek-Zdrój (dolnośląskie)

BRUKARZ - 997,4 PLN

-przygotowanie podłoża pod kostkę brukową,-układanie kostki, osadzanie obrzeży,-układanie płyt ażurowych,-wykonanie rynien odprowadzających wodę z ulic,-obsługa zagęszczarek,-niwelacja terenu.
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Zbąszynek (lubuskie)

PRACOWNIK BIUROWY W WYDZIALE WSPOMAGAJĄCYM KPP W OTWOCKU ( 127S EFS) - 997,4 PLN

oferta stażu przeznaczona dla osób bezrobotnych w wieku do 30 roku życia: prowadzenie dziennika korespondencyjnego jawnego i skorowidzów alfabetycznych, wydawanie i przymowanie dokumentacji, przygotowywanie korespondencji do wysyłki, praca w programie Microsoft Office, sporządzanie pism jawnych przy pomocy komputera, obsługa sprzętu biurowego, odbieranie poczty elektronicznej, przygotowywanie" sprawozdawczości", archiwizowanie ...
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Otwock (mazowieckie)

DOJARZ - od 1 850 PLN

Dój krów mlecznych, wszystkie czynności z nim związane, prace porządkowe, codzienna pielęgnacja robota udojowego
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Świercze (opolskie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - od 1 850 PLN

obsługa wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Orchów (łódzkie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 2 000 PLN

Czytanie rysunków, szalowanie, betonowanie.
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Międzyzdroje (zachodniopomorskie)

Obsługa klientów sklepu spożywczo-przemysłowego. Mile widziane doświadczenie zawodowe..
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Łęka Opatowska (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW PROCESÓW HR - od 3 550 PLN

kontakt telefoniczny, odpowiedzi na zapytania klienta,obsłucha ruchow, transferów, promocji oraz zapytań osób odchodzących,organizacja sesji,utrzymywanie cyklu zatrudnienia pracownikow do emerytur,zarządzanie danymi zasadniczymi HR, strukturą organizacji HR,nieobecnościami,aktualizacja wszystkich dokumentów,organizacja czasu,
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Warszawa (mazowieckie)

REFERENT DS. ADMINISTRACJI (121 SEFS) - 997,4 PLN

oferta stażu dla osób do 30r.ż.Rejestracja dokumentów, obsługa interesantów, wydawanie zaświadczeń i innych dokumentów, archiwizowanie dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Kołbiel (mazowieckie)

POMOCNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Warszawa (mazowieckie)

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

FRYZJER/KA - od 1 850 PLN

Fryzjer/ka
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Poznań (wielkopolskie)

KOSMETYCZKA - od 925 PLN

wszelkie prace kosmetyczne oraz stylizacja paznokciasztuczne rzęsy
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Leszno (wielkopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed