Praca GRAFIK KOMPUTEROWY Piotrków Kujawski kontakt przez PUP

Pozycjonowanie stron Piła

Piotrków Kujawski, powiat: radziejowski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: wg pracodawcy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: GRAFIK KOMPUTEROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Piotrków Kujawski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radziejowski

Zawód: grafik komputerowy dtp

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 900 PLN

Data zakończenia pracy: 20.03.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie

Kościuszki 20/22, 88-200 Radziejów, powiat: radziejowski, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: radziejowski

Gmina pracodawcy: Radziejów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radziejów

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 20/22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: grafik komputerowy dtp

Podobne oferty pracy

GLAZURNIK - do 1 000 PLN

Praca u klienta wym. najwyższej precyzji układanie glazury oraz mozaiki orientalnej, szklanej i ceramicznej. Znajomość rozmieszczenia glazury przy profilach styropianowych. Wykształcenie zasadnicze zawodowe. Doświadczenie zawodowe 2 lata. Umiejętności murarskie, tynkarskie, układanie glazury.
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Marki (mazowieckie)

MASARZ - od 2 000 PLN

Praca przy produkcji wędlin, dbanie o porządek na danym stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Kunice (łódzkie)

PIEKARZ - od 1 860 PLN

produkcja i wypiek pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Zduńska Wola (łódzkie)

KRAWIEC - od 2 000 PLN

szycie i krojenie firan, zasłon i innych dekoracji okiennych, układanie i upinanie dekoracji, przeróbki odzieży
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Przemyśl (podkarpackie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - do 2 000 PLN

tworzyć książki, ulotki, foldery, plakaty, billboardy, animacje, strony internetowe, banery, efekty specjalne, wizytówki, czasopisma, albumy itd.
Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych KRUKOWIAK - J. Borkowski - 2017-01-20 - Osłonki (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENTKA PRACOWNIKA ADMINISTRACYJNO-BIUROWEGO - 997,4 PLN

zgodnie z wnioskiem
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Laskowice (opolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO C+E - od 1 850 PLN

Jazda samochodem ciężarowym, sporządzanie sprawozdań w językach rosyjskim, ukraińskim, kontakt z dyspozytorami, wykonywanie czynności związanych z załadunkiem towarów
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Wrzosowa (śląskie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

Przygotowywanie podbudowy i układanie kostki granitowej oraz budowanie z granitu małej architektury ogrodowej
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Jugowa (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Przyjęcie towaru zgodnie z HCCP, prawidłowa ekspozycja towaru, obsługa klienta, obsługa urządzeń na stanowisku pracy, przygotowywanie zamówień, analiza sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Czeladź (śląskie)

OGRODNIK - 997,4 PLN

sadzenie roślin, podlewanie roślin, pielenie, nawożenie roślin
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Barlewice (pomorskie)

SPECJALISTA DS. TURYSTYKI - 997,4 PLN

przygotowywanie ofert turystycznych, obsługa klienta, obsługa strony internetowej biura, obsługa kasy fiskalnej, obsługa poczty
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Płock (mazowieckie)

TECHNIK HANDLOWIEC - 997,4 PLN

Organizowanie prac w zakresie przyjmowania dostaw oraz przygotowywanie towarów na sprzedaż, promowanie firmy, przygotowywanie dokumentacji handlowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Łączyn (świętokrzyskie)

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ LEŚNYCH - od 1 850 PLN

naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń leśnych
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Czartkowo (zachodniopomorskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

SPAWACZ-MONTER - do 15 PLN

Spawanie konstrukcji stalowych, szlifowanie, montaż w terenie.Dyspozycyjność w godzinach 8-16, ilość godzin uzależniona od podjętych zleceń, około 20-30 godzin tygodniowo,Miejsce pracy: Stary Śleszów, ul. Oławska oraz teren woj. dolnośląskiego,umowa zlecenie, później możliwość umowy o pracę,sala F
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Stary Śleszów (dolnośląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA INSTYTUCJI FINANSOWEJ - 997,4 PLN

Pracownik obsługi klienta instytucji finansowej
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

OPIEKUNKA - do 13 PLN

opieka nad osobami starszymi
kontakt przez PUP - 2016-12-27 - Chorzów (śląskie)

KSIĘGOWY - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Białystok (podlaskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

pozyskiwanie i obsługa klientów chińskojęzycznych, kontaktowanie się z chińskimi kontrahentami
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Łazy (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

prace biurowe, obsługa urządzeń biurowych, pomoc w prowadzeniu dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Biała Piska (warmińsko-mazurskie)

POMOC MAGAZYNIERA - od 1 850 PLN

prace ręczne przy załadunku i rozładunku, sortowanie, pakowanie, układanie worków i kartonów na paletach, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Kłecko (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

obieranie warzyw i owoców, przyrządzanie surówek, sałatek, pomoc przy porcjowaniu wędlin, mięsa, obsługa pacjenta, sprzątanie stanowiska
ESPAŃA s.c. T.Prajs, A.Andrejczyk - 2016-11-21 - Radziejów (kujawsko-pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

- obsługa klientów,- pozyskiwanie nowych klientów,- terminowa dostawa zamówionych towarów,- przyjmowanie i realizacja zamówień,- obsługa programu handlowego i biurowego
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

POMOC WYDAWCY MAGAZYNOWEGO - 997,4 PLN

Rozładunek towaru otrzymanego od dostawców, przygotowanie towaru zgodnie z fakturami, bieżące utzymanie czystości i porządku w magazynie.Wymagania: wykształcenie średnie zawodowe.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Racibórz (śląskie)

MŁODSZA OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

1. Opieka nad dziećmi.2. Prowadzenie zajęć sprawnościowych.3. Prowadzenie zajęć na tle zabawowym.4. Przygotowywanie planu zajęć.5. Organizacja kinderbali.6. Czytanie książek wychowankom.7. Pomoc w zachowaniu czystości dzieci, miejsc zabawy i nauki.8. Prowadzenie teatrzyku.9. Nauka wierszy i śpiewu.10. Zabawy w plenerze.11. Organizacja zajęć plastycznych oraz integracyjnych.12. Prowadzenie zajęć o tematyce przyrodniczej.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Stężyca (pomorskie)