Praca GRAFIK KOMPUTEROWY Dębica GIRIT GROUP Łukasz Czernik

DROGOWCÓW 8, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Grafik komputerowy -PROJEKTOWANIE-WIZUALIZACJE

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: +PREMIA

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GRAFIK KOMPUTEROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dębica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dębicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dębica

Zawód: grafik komputerowy dtp

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: CORELDRAW - KURS KOMPUTEROWY OBSŁUGI PROGRAMU

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU ADOBE ILUSTRATOR

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: OBSŁUGA PROGRAMU ADOBE PHOTOSHOP

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
PREFEROWANE WYKSZTAŁCENIE GRAFICZNE,PLASTYCZNEDOŚWIADCZENIE ZAWODOWE MILE WIDZIANEWYNAGRODZENIE 2 000,00ZŁ BRUTTO +PREMIA

Nazwa pracodawcy: GIRIT GROUP Łukasz Czernik

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV+PORTFOLIO NA MAILA : rekrutacja (at) girit.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: dębicki

Gmina pracodawcy: Dębica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dębica

Ulica pracodawcy: DROGOWCÓW

Numer budynku pracodawcy: 8

Profil działalności pracodawcy: DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Zawód wykonywany przez pracownika: grafik komputerowy dtp