Praca GRAFIK KOMPUTEROWY Dalęcino ASGRAF S.C.

Stanowisko: GRAFIK KOMPUTEROWY

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: umiejętność tworzenia projektów graficznych w programie COREL DRAW

Data publikacji: 2016-02-12

Lokalizacja: Dalęcino (zachodniopomorskie)

Pracodawca: ASGRAF S.C.

78-404 Dalęcino 42 c, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
umiejętność tworzenia projektów graficznych w programie COREL DRAW

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: GRAFIK KOMPUTEROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dalęcino

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: szczecinecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Szczecinek

Zawód: grafik komputerowy dtp

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Grafik komputerowy DTP (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Umiejętność projektowania grafiki w programie COREL DRAW (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Grafika komputerowa (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: ASGRAF S.C.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: szczecinecki

Gmina pracodawcy: Szczecinek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dalęcino

Numer budynku pracodawcy: 42 c

Profil działalności pracodawcy:
Produkcja reklam- wykonywanie projektów, drukowanie i montaż reklam.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku

Zawód wykonywany przez pracownika: grafik komputerowy dtp