Praca GRAFIK KOMPUTEROWY Bydgoszcz kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
obsługa urządzeń introligatorskichnauka obsługi urządzeń poligraficznych oraz programów graficznych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: GRAFIK KOMPUTEROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Zawód: grafik komputerowy dtp

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętność obsługi programów graficznych COREL lub PHOTOSHOP - mile widziane

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Oferta w ramach stażu. Skierowane mogą zostać osoby spełniające poniższe kryterium:- osoby objęte określonym profilem pomocy zgodnie z art. 33 ust. 2c pkt 2 ustawy: profil pomocy II usługi i instrumenty rynku pracy, działania aktywizacyjne zlecone przez urząd pracy oraz inne formy pomocy z wyłączeniem Programu Aktywizacja i Integracja, o którym mowa w art. 62a;Kontakt osobisty z własnym doradcą klienta celem weryfikacji kandydatów przed skierowaniem na staż ul. Toruńska 147 parter lub w filiach PUP w Koronowie i Solcu Kujawskim. W dniu każdej wizyty w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bydgoszczy osoba bezrobotna musi mieć ze sobą kartę informacyjną osoby bezrobotnej (terminarz wizyt w PUP) oraz dowód osobisty.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Toruńska

Numer budynku pracodawcy: 147

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: grafik komputerowy dtp

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Suwałki (podlaskie)

POWER RECEPCJONISTKA - 997,4 PLN

(staż dla osób do 30rż) prowadzenie dziennika korespondencji, odbieranie telefonów, obsługa gości firmy, prowadzenie zaopatrzenia firmy, sporzadzanie pism urzędowych
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Obsługa klienta,sprzedaż towaru
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Paszyn (małopolskie)

LEKARZ WETERYNARII - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Skaryszew (mazowieckie)

KRAWIEC - od 2 000 PLN

szycie mairowe, krawiectwo ciężkie
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Kraków (małopolskie)

201U - FRYZJER - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK DS. PORZĄDKOWYCH - od 1 850 PLN

Sprzątanie zleconych obiektów na terenie kraju po wykonanych robotach budowlano- remontowych, mycie okien, również na wysokościach, klatek schodowych, pomieszczeń po malowaniu ścian, itp.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

HANDLOWIEC - od 1 000 PLN

współpraca z kontrahentami, analiza rynku, zaopatrzenie, sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

Obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

SPRZEDAWCA CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

Obsługa urządzeń biurowych, programów sprzedażowcyh, sklepu internetowego, sprzedaż towaru, przyjęcia towarów.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Mysłowice (śląskie)

MAGAZYNIER - KIEROWCA KAT. B(NR 5110) - od 2 600 PLN

Firma z branży e-commerce poszukuje osoby na stanowisko: Magazynier-kierowcaWymagania:- dyspozycyjność,- Czynne prawo jazdy kategorii "B",- doświadczenie w pracy na magazynie.- sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,- odpowiedzialne podejście do obowiązków.Obowiązki:- rozładunek i załadunek towaru,- przewóz towarów,- kompletacja towaru,- inne prace magazynowe.W zamian oferujemy:- wynagrodzenie na okresie okresie próbnym: 2600 zł brutto/miesięcznie- praca w systemie 1 zmianowym: 8:00 - 16:00,- umowę o pracę,- możliwość rozwoju zawodowego,- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku.Osoby, które są zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie.Prosimy o dołączenie do swojej aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich da
"KANDO PLUS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-07-15 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Olkusz (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Prowadzenie dokumentacji sklepowej, przyjmowanie dostaw towarów, sprawdzanie zgodności dokumentów ze stanem faktycznym, wyliczanie cen i marży, układanie i ekspozycja towarów, sporządzanie zamówień towarów poprzez program e-hurtownia, obsluga klienta, obsługa kasy fiskalnej i terminali
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Żabokliki (mazowieckie)

ADMINISTRATOR SIECI KOMPUTEROWYCH - do 1 750 PLN

kontrola pracy komputerów i urządzeń powiązanych z serwerem, zarządzanie bazą użytkowników, zakładanie i usuwanie kont, zarządzanie uprawnieniami;
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Sierakowo (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 2 000 PLN

Pomoc administracyjna
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Łódź (łódzkie)

REFERENT DS. SPEDYCJI I HANDLU - od 2 000 PLN

Organizowanie transportu drogowego, uzgadnianie sposobów i miejsc dostarczenia załadunków, prowadzenie rozliczeń i rachunków ze spedytorami, prowadzenie koerspondencji z klientami, wystawianie faktur.
kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Paproć (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Pisanie pism firmowych, pisanie ofert handlowych, prowadzenie biura
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Płock (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - do 13 PLN

Tynkowanie, murowanie, malowanie - pomoc; pracownik jest zobowiązany przebywac w czasie pracy w odzieży ochronnej obowiązującej na danym stanowisku pracy. Dyspozycyjność w godz.: 7-16, około 160 godzin miesięcznie.
kontakt przez PUP - 2016-12-30 - Wrocław (dolnośląskie)

ASYSTENT USŁUG POCZTOWYCH - OFERTA STAŻU DLA BEZROBOTNYCH - 997,4 PLN

Obsługa klienta w zakresie usług pocztowych.
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Łajski (mazowieckie)

ROBOTNIK - od 1 850 PLN

Prace przy budowie sieci wodociągowej i kanalizacyjnej
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Wierzchowo (zachodniopomorskie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - 997,4 PLN

sprawowanie opieki n/osobami chorymi, pomoc przy czynnościach samoobsługowych
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Kutno (łódzkie)

1315U - KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Radom (mazowieckie)

POMOCNIK BUDOWLANY - od 925 PLN

Prace porządkowe na terenie budowy, remontu, podstawowe prace malarskie, tynkarskie, gipsiarskie, glazurnicze, elektryczne.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Dębe Wielkie (mazowieckie)

KUCHARZ(NR 2691) - od 2 000 PLN

przygotowywanie posiłków zgodnie z HACCP i zasadami BHP, wydawanie posiłków, dbanie o czystość w kuchni
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej im. Louisa Braille`a - 2017-04-10 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Łopuszno (świętokrzyskie)

OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ - od 12 PLN

Obsluga maszyny CNC
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Koszalin (zachodniopomorskie)