Praca GÓRNIK SKALNIK Kostrza Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług Piramida Sp. z o.o Kostrza

Kopernika 30, 58-150 Kostrza, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: praca na wyrobisku

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: do uzgodnienia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: GÓRNIK SKALNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kostrza

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Strzegom

Zawód: górnik odkrywkowej eksploatacji złóż*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: staż pracy na w/w stanowisku

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług Piramida Sp. z o.o Kostrza

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Strzegom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kostrza

Ulica pracodawcy: Kopernika

Numer budynku pracodawcy: 30

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: górnik odkrywkowej eksploatacji złóż*