Praca GONIEC Turek kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Turek, powiat: turecki, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
podział decyzji i innej korespondencji za dowodem doręczenia wg rejonów miasta, terminowe dostarczanie korespondencji adresatom zamieszkałym na terenie miasta, codzienne i systematyczne rozliczanie sie z pobranej korespondencji, wykonywanie innych zadań zleconych przez Dyrektora zgodnie ze stanowiskiem pracy.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: GONIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Turek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: turecki

Zawód: goniec

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Turku

Komunalna 6, 62-700 Turek, powiat: turecki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: turecki

Gmina pracodawcy: Turek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Turek

Ulica pracodawcy: Komunalna

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy: opieka społeczna

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Turku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: goniec

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER - od 925 PLN

obsługa magazynu
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Rokitnica (dolnośląskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, kontrola dostaw, eskpozycja towarów, porządki na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Mysłowice (śląskie)

KRAWIEC - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

KONSERWATOR - 997,4 PLN

Wykonywanie zadań konserwatorskich na obiektach zabytkowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Rzezawa (małopolskie)

MAGLARZ/SORTOWACZ BIELIZNY - od 1 850 PLN

sortowanie bielizny szpitalnej i hotelowej wypranej przez tunel pralniczy, maglowanie bielizny, praca w pralni przemysłowej w pozycji stojącej
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie towaru do magazynu, prowadzenie dokumentacji magazynowej
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Koło (wielkopolskie)

SZWACZKA - od 925 PLN

BIEGŁA UMIEJĘTNOŚĆ SZYCIA KOSTIUMÓW KĄPIELOWYCH, BIEGŁA UMIEJETNOŚĆ SZYCIA NA MASZYNACH: AUTOLAP, KROSZETKA
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Biała (łódzkie)

KUCHARZ, SPRZEDAWCA - STAŻ - 997,4 PLN

przygotowywanie dań (pizza, fast-food), obsługa klienta, dostarczanie pizzy, utrzymanie porządku w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Miejska Górka (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe na terenie Miasta i Gminy Lipsko
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Lipsko (mazowieckie)

SPRZEDAWCA OFPR/16/2792 (S) - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, przygotowanie stanowiska pracy, obsługa klienta, organizacja zaopatrzenia.
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Limanowa (małopolskie)

KROJCZY OPIANKI - od 1 910 PLN

cięcie pianki pod wymiar zgodnie z dokumentacją i wzorami
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Rogoziniec (lubuskie)

MŁODSZY PRACOWNIK SERWISU TOWAROWEGO - 997,4 PLN

uzupełnianie braków towarowychweryfikacja i zapewnienie poprawności cenweryfikacja i zapewnienie poprawności oznakowania towarów
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Leszno (wielkopolskie)

EKSPEDYTOR M/K - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Warszawa (mazowieckie)

247S - KASJER SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż - obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Radom (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 950 PLN

prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

DYREKTOR DS. HANDLOWYCH - od 1 750 PLN

Sprzedaż wyrobów firmy na Rynek Wschodni - Rosja, Ukraina.
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Płock (mazowieckie)

SPRZEDAWCA NA STACJI PALIW - od 1 850 PLN

Obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Kalisz (wielkopolskie)

MURARZ - od 2 300 PLN

praca na wysokości
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Tarnowo Podgórne (wielkopolskie)

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA - od 2 000 PLN

Zgodnie z zawodem.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

przygotowywanie potraw, dań, przekąsekwykształcenie zawodowe, cukiernikmile widziane doświadczeniemoże być osoba do przyuczeniaorzeczenie o st. niepełnosprawnościprof. II lub PP, rej. na dzień 09.11.2016
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 950 PLN

przyprawianie i przyrządzanie potraw kuchni orientalnej, wydawanie i dekorowanie dań, pakowanie dań na wynos, prace porządkowe, utrzymywanie porządku na stanowiskach pracy, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa bhp i ppż
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Modlnica (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

przyjmowanie interesantów, udzielanie ogólnych informacji, kierowanie do właściwych komórek, odbieranie telefonów, kirerowanie rozmów do odpowiednich pracowników, obsługa urządzen biurowych, sporządzanie pism
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Cieszyn (śląskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

REJESTRACJA PACJENTÓW, PRZYGOTOWYWANIE DOKUMENTACJI I
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

OPIEKUNKA DZIECI DO LAT 3 - POMOC OPIEKUNKI ( STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż. ) - 997,4 PLN

Nauka wykonywania czynności higieniczno- pielęgnacyjnych u dzieci
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Koszalin (zachodniopomorskie)

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Jarosław (podkarpackie)

OPERATOR KOPARKI - od 1 850 PLN

Operator koparki
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Radłowice (dolnośląskie)

zapoznanie z przepisami BHP, poznanie asortymentu towarowego, przygotowanie towaru do sprzedaży, układanie towaru, sprawdzanie cen towaru, obsługa klienta, obsługa kart płatniczych, obsługa kasy, sprawdzanie faktur, przestrzeganie warunków sanitarnych, pomoc nabywcy przy wyborze produktu, dbanie o estetykę i czystość miejsca pracy.
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed