Praca GŁÓWNY PROGRAMISTA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Programowanie aplikacji i systemów informatycznych, tworzenie dokumentacji systemów komputerowych, analiza wymagań systemowych, kierowanie działaniami zespołu oraz nadzór wsparcia produkcji.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 8 000 - 22 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GŁÓWNY PROGRAMISTA

Data zakończenia pracy: 31.01.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie min. 7 lat na podobnym stanowisku, ekspercka znajomość technologii webowych i języków programowania, ekspercka znajomość baz danych, umiejętność tworzenia dokumentacji, biegła znajomość języka angielskiego i rosyjskiego w celu kontaktu z oddziałami firmy.

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie