Praca GŁÓWNY KSIĘGOWY Szczytno POWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA

Marii Curie - Skłodowskiej 8, 12-100 Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: zgodnie z zawodem

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: +DODATKI

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GŁÓWNY KSIĘGOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szczytno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: szczycieński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Szczytno

Zawód: główny księgowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: POWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Wincentego Pola 4, 12-100 Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: szczycieński

Gmina pracodawcy: Szczytno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szczytno

Ulica pracodawcy: Wincentego Pola

Numer budynku pracodawcy: 4

Adres składania dokumentów aplikacyjnych na to stanowisko:

Ulica pracodawcy: Marii Curie - Skłodowskiej

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Zawód wykonywany przez pracownika: główny księgowy