Praca GŁÓWNY KSIĘGOWY Ruchocin ZM TRAX Sp.Z O.O.

Ruchocin 20, 62-230 Ruchocin, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
księgowanie dokumentów, naliczanie list płac, prowadzenie kadr, sporządzanie deklaracji do US, ZUS, GUS, sporządzanie sprawozdań finansowych, ogólne prace biurowe, wystawianie fakturdoświadczenie zawodowe na stanowisku księgowy, główny księgowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GŁÓWNY KSIĘGOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ruchocin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gnieźnieński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Witkowo

Zawód: główny księgowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Data zakończenia pracy: 31.08.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: ZM TRAX Sp.Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: gnieźnieński

Gmina pracodawcy: Witkowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ruchocin

Ulica pracodawcy: Ruchocin

Numer budynku pracodawcy: 20

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Zawód wykonywany przez pracownika: główny księgowy