Praca GLAZURNIK Zielona Góra kontakt przez PUP

Stanowisko: GLAZURNIK

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: wykonywanie posadzek z płytek kamiennych , ceramicznych, gresu, kamionkowych, układanie płytek mozaikowych terakotowych. Naklejanie na papierze, układanie okłądzin ściennych z witromozaiki, okładanie filarów i kolumn płytkami ceramicznymi, wykonywanie renowacji okładzin ściennych w budynkach zabytkowych , przycinanie płytek przy użyciu przycinarki na mokoro, przywożenie materiałów budowlanych z hurtowni

Data publikacji: 2016-10-10

Lokalizacja: Zielona Góra (lubuskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie posadzek z płytek kamiennych , ceramicznych, gresu, kamionkowych, układanie płytek mozaikowych terakotowych. Naklejanie na papierze, układanie okłądzin ściennych z witromozaiki, okładanie filarów i kolumn płytkami ceramicznymi, wykonywanie renowacji okładzin ściennych w budynkach zabytkowych , przycinanie płytek przy użyciu przycinarki na mokoro, przywożenie materiałów budowlanych z hurtowni

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GLAZURNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Zawód: glazurnik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
zawodowe, dwa lata doświadczenia w przeciągu ostatnich pięciu lat, kładzenie płytek z kamienia, wykonywanie renowacji okładzin ściennych w obiektach zabytkowych, prawo jazdy kat "B", obsługa elektrycznej przecinarki do płytek na mokro z ruchomym blatem roboczym: D2400 marki DEWLANT

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Batorego 126 A, 65-735 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Batorego

Numer budynku pracodawcy: 126 A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: glazurnik