Praca GLAZURNIK Łuków NURZ-BUD Jerzy Nurzyński

Stanowisko: GLAZURNIK

Wynagrodzenie: do 2 000 PLN

Zakres obowiązków: usuwanie starej glazury i terakoty, przygotowanie powierzchni, układanie glazury i terakoty, fugowanie

Data publikacji: 2015-11-27

Lokalizacja: Łuków (lubelskie)

Pracodawca: NURZ-BUD Jerzy Nurzyński

Miejsce pracy: 21-400 Łuków, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
usuwanie starej glazury i terakoty, przygotowanie powierzchni, układanie glazury i terakoty, fugowanie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GLAZURNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łuków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łukowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łuków

Zawód: glazurnik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 25.02.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Glazurnik (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie podstawowe, staż pracy min. 1 rok na stanowisku glazurnik

Nazwa pracodawcy: NURZ-BUD Jerzy Nurzyński

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Kiernickich 89 A, 21-400 Łuków, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Niewymagane

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 9-17

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: łukowski

Gmina pracodawcy: Łuków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łuków

Ulica pracodawcy: Kiernickich

Numer budynku pracodawcy: 89 A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Zawód wykonywany przez pracownika: glazurnik

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 27.11.2015

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

sortowanie, układanie towarów w magazynie, przyjmowanie i wydawanie towarów
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Hordzież (lubelskie)

TOKARZ - 997,4 PLN

nauka i utrwalenie wiadomości z zakresu posługiwania się sprzętem pomiarowym, nauka i utrwalenie w zakresie materiałów wykorzystywanych w firmie, nauka i utrwalenie w zakresie odczytywania rysunków technicznych toczonych detali, ustawianie odpowiednich parametrów urządzeń oraz dobór odpowiednich narzędzi do pracy, przygotowywanie obrabiarki do realizacji procesu technologicznego, kontrolowanie jakości wykonanego wyrobu i weryfikacja jego zgodności z dokumentacją technologiczną.
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Łuków (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klientów sklepu i kasy fisklanej, ekspozycja towarów handlowych, fachowe doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez sklep
kontakt przez PUP - 2017-06-30 - Łuków (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 950 PLN

przewóz towarów w transporcie miedzynarodowym
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Łuków (lubelskie)

GLAZURNIK - od 1 850 PLN

wykładanie różnego rodzaju powierzchni (ściany, podłogi, schody) płytkami ceramicznymi lub innymi materiałami (terakota, gres, klinkier, mozaika szklana itp.). Przygotowywanie gruntu (oczyszczenie, wyrównanie), fugowanie powierzchni. Praca na terenie kraju (wg zleceń).
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Zabrze (śląskie)

GLAZURNIK - od 1 750 PLN

Układanie płytek -praca na terenie całego kraju (delegacja-przyjazd do domu na weekend)
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Ławy (łódzkie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO - od 14 PLN

obsługa maszyn do produkcji przetwórów, dan gotowych itp.
STOCZEK NATURA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-05-18 - Stoczek Łukowski (lubelskie)

KROJCZY - do 1 850 PLN

wykrawanie elementów
EWA WIELGOSZ "WEL-TEX" - 2016-02-05 - Łuków (lubelskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM - od 2 000 PLN

rozbiór mięsa wieprzowego lub drobiu, mycie centralne, dzielenie,pakowanie, prace pomocnicze przy produkcji
kontakt przez PUP - 2017-07-17 - Stare Kobiałki (lubelskie)

Prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Nowy Targ (małopolskie)

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - od 2 000 PLN

Wykonuje prace związane z wykańczaniem budynków ( gipsowanie, malowanie, układanie glazury, terakoty itp.) zgodnie z projektem budowlanym;
NURZ-BUD Jerzy Nurzyński - 2017-04-05 - Łuków (lubelskie)

GLAZURNIK - od 2 000 PLN

układanie płytek na ścianach i ogrodach
Usługi Ogólnobudowlane Marcin Turzynski - 2017-08-22 - Brusy (pomorskie)

DOZORCA - od 2 000 PLN

opieka nad obiektem, dbanie o estetykę i stan techniczny obiektu, codzienne prace konserwatorsko-porządkowe
WILDREZ KRZYSZTOF WILCZYŃSKI - 2017-03-22 - Trzebieszów Drugi (lubelskie)

OBUWNIK MONTAŻYSTA - od 2 000 PLN

rozkrój skóry i elementów , klejenie elementów,ćwiekowanie
AMULET Firma Obuwnicza Przemysław Wasilewski - 2017-01-09 - Łuków (lubelskie)

GLAZURNIK - od 1 100 PLN

okładzanie ścian pionowych płytkami różnego rodzaju oraz innymi materiałami budowlanymi m.in. płyami drewnianymi, lastriko, odnawianie ścian
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Piaseczno (mazowieckie)

GLAZURNIK - od 15 PLN

przygotowywanie ścian pod ułożenie glazury lub innych płytek, przycinanie płytek i wycinanie innych otworów, formowanie spoin między płytkami
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Wyszków (mazowieckie)

OPERATOR RÓWNIARKI - do 1 850 PLN

obsługa równiarki, roboty ziemne, wyrównywanie terenu
Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Drogowych DROGBUD Sp. z o. o. - 2016-04-19 - Świdry (lubelskie)

GLAZURNIK - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-07-24 - Radom (mazowieckie)

- przygotowanie ścian pod ułożenie glazury lib innych płytek,- ustalanie lica okładzin ściennych- sortowanie płytek ściennych wg odcieni zabarwienia, jakości szkliwa, kształtu i zwichrowania powierzchni- przycinanie płytek i wycinanie w nich otworów, układanie płytek szkliwionych przy użyciu zaprawy lub kleju na ścianach płaskich- formowanie spoin między płytkami- układanie okładzin ściennych z witromozaiki itp.
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Warszkowo (zachodniopomorskie)

KIEROWNIK PRODUKCJI WYROBÓW GUMOWYCH - 2 500 - 3 600 PLN

Organizowanie procesu produkcji, nadzór nad pracownikami, rozliczanie produkcji.Pracodawca zapewnia zakwaterowanie.CV na e-mail: kadry (at) fagum-stomil.com.pl
FAGUM - STOMIL Sp. z o.o. - 2016-03-30 - Łuków (lubelskie)

GLAZURNIK - od 1 500 PLN

Dyspozycyjność, wykonywanie poleceń brygadzisty, szykowanie podłoża pod glazurę i terakotę, kładzenie glazury i terakoty. Praca na 3/4 etatu.
BWR - BUD Janusz JAGIEŁŁO - 2017-04-04 - Urzut (mazowieckie)

KIEROWCA C+E - od 3 500 PLN

transport odpadów
MDW S.A. - 2016-03-21 - Poznań (lubelskie)

Sprzedaż produktów, przyjmowanie zamówień, wystawianie dokumentów sprzedaży
kontakt przez PUP - 2017-08-25 - Łuków (lubelskie)

układanie płytek, przygotowanie powierzchni ścian, dobór materiałów
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Mała Wola (łódzkie)

wg.zawodu. Doświadczenie mile widziane
Przedsiębiorstwo Projektowo - Budowlane Andrzej Klincewicz - 2016-09-20 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - do 2 000 PLN

tworzenie projektów graficznych
Cezary Żaromski Firma Usługowo-Handlowa "ENTER" - 2016-10-19 - Łuków (lubelskie)

GLAZURNIK - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zapoznanie z zasadmi BHP i PPOŻ, obsługa klientów w miejscu sprzedazy, przez internet, udzielanie klientom informacji na temet produktów i ich zastosowania w zakresie branzy dziecięcej, organizacja pracy i dbanie o porządek w miejscu pracy, szykowanie przesyłek do wysyłek , obsługa programu WF-MAG, wypisywanie faktur dla klientów, umieszczanie nowego towaru na półkach i w sklepie internetowym, wystawianie i obsługa aukcji na allegro, sporzadzanie raportów oraz sprawozdań ze sprzedaży całodziennej
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Łuków (lubelskie)

KIEROWCA MECHANIK - od 925 PLN

przewóz towarów w transporcie miedzynarodowym, drobne naprawy
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Trzebieszów-Kolonia (lubelskie)

GLAZURNIK - od 2 400 PLN

prace budowlane wykończeniowe
Zakład Remontowo-Budowlany "Jarbud" Jarosław Cierach - 2016-01-25 - Słubice (lubuskie)