Praca GLAZURNIK Gdańsk REMDOMPOL

Stanowisko: GLAZURNIK

Wynagrodzenie: 2 000 - 3 000 PLN

Zakres obowiązków: Kładzenie glazury, prace porządkowe na stanowisku pracy

Data publikacji: 2016-04-26

Lokalizacja: Gdańsk (pomorskie)

Pracodawca: REMDOMPOL

POLANKI 110 C, 80-306 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Kładzenie glazury, prace porządkowe na stanowisku pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GLAZURNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: glazurnik

Dokładniejszy opis oferty pracy:
pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 3 000 PLN

Data zakończenia pracy: 30.05.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, budowlane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zawodowe budowlane, 3 lata doświadczenia, umiejętność pracy w zwspole, umiejętność pracy pod presją czasu, staranność, biegła znajomość jezyka ukraińskiego, komunikatywna języka białoruskiego. Miejsce pracy: Gdańsk Przymorze. Kontakt telefonizny: 601 721 851

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: REMDOMPOL

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: POLANKI

Numer budynku pracodawcy: 110 C

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: glazurnik