Praca GARMAŻER Zawiercie kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
produkcja, pakowanie i przygotowanie produktów do ekspedycji ( pierogi, bigos, krokiety itp.)

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
wynagrodzenie 1750 zł. brutto + 30% premii uznaniowej

Nazwa stanowiska: GARMAŻER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zawiercie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zawierciański

Zawód: garmażer

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Data zakończenia pracy: 22.12.2015

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanepidowska

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: zdolności manualne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: chęć do pracy

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: mile widziane doświadczenie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Partyzantów 21, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: myszkowski

Gmina pracodawcy: Myszków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Myszków

Ulica pracodawcy: Partyzantów

Numer budynku pracodawcy: 21

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: garmażer

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015