Praca FRYZJERKA Pysznica Salon fryzjerski Klaudia Justyna Sobiło

Wolności 265, 37-403 Pysznica, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Strzyżenie damskie i męskie, układanie fryzur.Praca na 1/2 etatu.Salon jest czynny w godzinach: 09.00-18.00 - godziny pracy do uzgodnienia z właścicielką w trakcie rozmowy.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJERKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pysznica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: stalowowolski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Pysznica

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie, inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe, inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Wymagane wykształcenie kierunkowe.

Nazwa pracodawcy: Salon fryzjerski Klaudia Justyna Sobiło

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt osobisty z pracodawcą w siedzibie firmy.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: stalowowolski

Gmina pracodawcy: Pysznica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pysznica

Ulica pracodawcy: Wolności

Numer budynku pracodawcy: 265

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Przyjmowanie, ocena zgodności i jakości towaru. Wycena, ekspozycja i składowanie towaru w chłodni i zamrażarkach.
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Zaklików (podkarpackie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Praca na magazynie.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Stalowa Wola (podkarpackie)

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - od 1 850 PLN

- Terapeuta zajęciowy odpowiedzialny jest za organizowanie zajęć i prac w celu aktywizacji pacjentów,- prowadzenie obserwacji powierzonych pacjentów i jej dokumentowanie,- przekazywanie pielęgniarce przełożonej informacji o przebiegu indywidualnych postępów w pracy z poszczególnymi pacjentami,- organizowanie zajęć zgodnie z zainteresowaniami i predyspozycjami pacjentów.
Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej - 2016-10-27 - Stalowa Wola (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

bezpośrednia obsługa klienta w dziale i w linii kas, sporządzanie zamówień, ekspozycja towarów, przygotowywanie pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Stalowa Wola (podkarpackie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 000 PLN

dostarczanie towarów do klientów, odbiór towaru od kontrachenta, kierowanie autem
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Stalowa Wola (podkarpackie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Sprawdzanie i odbieranie poczty, obsługa urządzeń biurowych, odbieranie połączeń telefonicznych.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Stalowa Wola (podkarpackie)

OPERATOR MASZYN CNC - od 1 850 PLN

obsługa maszyn sterowanych numerycznie
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Stalowa Wola (podkarpackie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Usługi fryzjerskie.
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Stalowa Wola (podkarpackie)

Wymagane doświadczenie na stanowisku fryzjera
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Beata Kałamajka - 2016-09-08 - Stalowa Wola (podkarpackie)

KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 750 PLN

Ochrona fizyczna osób i mienia. Sporządzanie dokumentacji.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KARABELA Sp.z o.o. - 2015-12-22 - Stalowa Wola (podkarpackie)

Kierownik Sklepu - -

Media Expert zarządzanie salonem sprzedaży
motywowanie pracowników
planowanie czasu pracy
kontrolowanie realizacji zadań i planów
kontrola stanów magazynowych
nadzór nad procesem serwisowym i sprawami klientów
sporządzanie niezbędnej dokumentacji
dbanie o wizerunek salonu oraz budowanie pozytywnych relacji z klientami
Media Expert - 2016-04-29 - Stalowa Wola (podkarpackie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - od 1 850 PLN

Sprzątanie obiektów biurowych. Dwie zmiany w godz. 6-14, 11-19.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KARABELA Sp.z o.o. - 2016-03-16 - Stalowa Wola (podkarpackie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 850 PLN

Dozór osób i mienia.
"SKAREM" Sp. z o.o. - 2016-07-05 - Stalowa Wola (podkarpackie)

POMOCNIK PIEKARZA - 997,4 PLN

Zapoznanie się z organizacją pracy w piekarni, przygotowanie ciasta, frmowanie chleba i bułek, wypiek pieczywa.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Turbia (podkarpackie)

PRACOWNIK OBRÓBKI WYKOŃCZENIOWEJ - 2 900 - 3 900 PLN

Praca przy obróbce wykończeniowej.
Uniwheels Production (Poland) Sp.z.o.o - 2016-08-25 - Stalowa Wola (podkarpackie)

PRACOWNIK DZIAŁU ANALIZ FINANSOWYCH - 997,4 PLN

Przygotowywanie danych do raportów
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Stalowa Wola (podkarpackie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY WSPIERAJĄCY - od 2 300 PLN

Bezpośrednia obsługa handlowa punktów sprzedaży detalicznej na powierzonym terenie. Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych odbiorców detalicznych. Realizacja założonych celów sprzedażowych i jakościowych na przydzielonym obszarze rynku. Zapewnienie właściwej ekspozycji towaru z użyciem materiałów POS, koordynacja działań promocyjnych w sklepach.Czas pracy zadaniowy. Określona ilość punktów do odwiedzin w danym dniu.Wynagrodzenie 2300 zł miesięcznie + do 700 zł premii.
"Mobilis Team" Sp. z o.o. - 2016-06-28 - Stalowa Wola (podkarpackie)

MANIKIURZYSTKA - od 2 000 PLN

Wykonywanie zabiegów manicure i pedicure
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Stalowa Wola (podkarpackie)

Obsługa kancelarii, archiwizacja dokumentów, rejestracja zwierząt.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Stalowa Wola (podkarpackie)

Media Expert - 2016-04-04 - Stalowa Wola (podkarpackie)

MONTER WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH - od 11,6 PLN

Przygotowanie elementów do montażu, kompletowanie elementów z zachowaniem odpowiedniej kolorystyki i wymiarów, zgodnie ze specyfikacją. Przygotowanie gotowych półproduktów i prefabrykatów do dalszych operacji. Wynagrodzenie 11,60 zł/godz. brutto.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Stalowa Wola (podkarpackie)

Przyjmowanie i przechowywanie towaru, obsługa kasy fiskalnej, obliczanie należności za towar, odbiór ilościowy i jakościowy towaru.
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Stalowa Wola (podkarpackie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Obróbka wstępna produktów i półproduktów. Obsługa maszyn i urządzeń kuchennych.
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Stalowa Wola (podkarpackie)

OPERATOR MASZYN ODLEWNICZYCH - 2 000 - 3 000 PLN

obsługa maszyn odlewniczych
kontakt przez OHP - 2016-05-24 - Stalowa Wola (podkarpackie)

SUWNICOWY - od 15 PLN

Operator suwnicy bramowej (nie z poziomu "0").
Mastal Sp z o.o. - 2016-06-20 - Stalowa Wola (podkarpackie)

REFERENT DS. LIKWIDACJI SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH - od 2 100 PLN

Pośredniczenie w likwidacji szkód komunikacyjnych pomiędzy klientami a firmami ubezpieczeniowymi w zakresie roszczeń wynikajacych z polis ubezpieczeniowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Stalowa Wola (podkarpackie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Strzyżenie męskie i damskie.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Stalowa Wola (podkarpackie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

Organizacja pracy biura, przyjmowanie i obsługa interesantów, przechowywanie i archiwizowanie dokumentacji, obsługa urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Zbydniów (podkarpackie)

SPAWACZ- PRZECINACZ METALI PALNIKIEM - od 2 500 PLN

Przecinanie szyn kolejowych na kawałaki (elementy).
"Firma Codogni" Sp.j. - 2016-09-15 - Stalowa Wola (podkarpackie)