Praca FRYZJER Żywiec kontakt przez PUP

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: od 925 PLN

Zakres obowiązków: strzyżenie damsko-męskie

Data publikacji: 2016-05-02

Lokalizacja: Żywiec (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żywiec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żywiecki

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Adres pracodawcy:
Łączna 28, 34-300 Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: żywiecki

Gmina pracodawcy: Żywiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żywiec

Ulica pracodawcy: Łączna

Numer budynku pracodawcy: 28

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

DORADCA DS. TREŚCI INTERNETOWYCH - do 6 500 PLN

dostarczanie informacji i wskazówek partnerom biznesowym Herbalife, minimalizacja potencjalnych skutków naruszeń polityk biznesowych, tworzenie raportów wewnętrznych
kontakt przez PUP - 2017-08-28 - Kraków (małopolskie)

936S - NAUCZYCIEL MATEMATYKI - 2 265 - 3 109 PLN

nauczanie matematyki w klasach 1-3 gimnazjum
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Radom (mazowieckie)

MENEDŻER PRODUKTU (ANG.) - od 2 600 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Warszawa (mazowieckie)

TECHNIK ADMINISTRACJI W WYDZIALE PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO - 997,4 PLN

Technik administracji w Wydziale Planowania Przestrzennego
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Kórnik (wielkopolskie)

KELNER - od 1 900 PLN

profesjonalna obsługa gości restauracji zgodna ze standardami obowiązującymi w hotelu, doradztwo w wyborze dań i odpowiedniego do potrawy alkoholu, dbanie o czystość sali i stolików
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Siedlce (mazowieckie)

ZBROJARZ - od 2 200 PLN

Montaż zbrojenia na obiektach mostowych, pomoc w montażu szalunków. Praca jednozmianowa na terenie całego kraju (w zależności od zleceń).
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Bielsko-Biała (śląskie)

MALARZ-TAPECIARZ - od 925 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Warszawa (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-09-01 - Nowe Miasto nad Pilicą (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA/ PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

pozyskiwanie klientów, prowadzenie rozmów telefonicznych, przygotowywanie towaru do wysyłki
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Goleszów (śląskie)

KONTROLER JAKOŚCI - od 1 850 PLN

Nadzór nad zgodnością procesu produkcyjnego z dokumentacją i wymaganiami naszego klienta. Wypełnianie raportów. Zbieranie informacji i danych jakościowych.
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Legnickie Pole (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA/SERWISANT W SKLEPIE ROWEROWYM - od 1 850 PLN

serwis rowerowy, składanie rowerów, umiejętność kontaktu z kilentem
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Luboń (wielkopolskie)

KIEROWCA - od 1 700 PLN

transport wyrobów gotowych, transport na terenie kraju, możliwy rownież do Niemiec
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Baranowo (wielkopolskie)

STOLARZ-MONTAŻYSTA - od 2 200 PLN

obróbka drewna i materiałów drewnopochodnych, montaż stelaży do mebli wypoczynkowych
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Czarnowice (lubuskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

1. Mycie i obieranie warzyw;2.Mycie naczyń kuchennych;3.Obsługa urządzeń gastronomicznych;4. Pomoc w przygotowywaniu produktów do dań
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Czepino (zachodniopomorskie)

RECEPCJONISTA - od 2 800 PLN

odpowiedzialność z aprawidłowy przebieg pobytu klienta w hotelu, dokonywanie niezbędnych formalności
kontakt przez PUP - 2017-09-20 - Kliczków (dolnośląskie)

ASYSTENT ZARZĄDU - od 1 850 PLN

- sporządzanie analiz, sprawozdań i innych informacji w sposób terminowy, rzetelny i zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa,- przygotowywanie i prowadzenie prezentacji multimedialnych,- prowadzenie terminarza spotkań i zadań przełożonego,- sporządzanie raportów i protokołów na potrzeby przełożonego.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Wilkasy (warmińsko-mazurskie)

ZARZĄDCA NIERUCHOMOŚCI LUB PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO BIUROWY - 997,4 PLN

naliczanie zaliczek dla mieszkańców, obsługa programu do zarzadzania "Weles", korespondencja przychodząca i wychodząca, planowanie i uczestniczenie w zebraniach Wspólnot Mieszkaniowych, prowadzenie rejestru przeglądów budynków i zlecanie przeglądów, bieżący kontakt z mieszkańcami, zamawianie art. biurowych
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK KUCHARZA - od 1 300 PLN

pomoc w przygotowywaniu potraw gorących z kuchni orientalnej, pomoc w przygotowywaniu dań smażonych, grillowanych, gotowanych i dań głównych z kuchni wietnamskiej
kontakt przez PUP - 2017-09-22 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

strzyżenie damsko-męskie,baleyage,farby,upięcia
Zakład Fryzjerski"Anna" - 2017-05-24 - Sochaczew (mazowieckie)

ASYSTENT DS. ADMINISTRACYJNO-HANDLOWYCH - od 2 000 PLN

pozyskiwanie nowych klientów, negocjowanie cen, sprzedaż towrów, kontakty z klientami i chińskojęzycznymi producentami i dostawcami towarów
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ŚLUSARZ-SZLIFIERZ METALI - 997,4 PLN

montaż kleszczyków naczyniowych, gratowanie oraz załamywanie krawędzi, pasowanie kleszczyków, punktowanie, wiercenie, przygotowanie do hartowania, zaczyszczanie złącza, nitowanie, szlifowanie do szablonu, szlifowanie kleszczyków naczyniowych, obsługa szlifierki Metabo, szlifowanie ramion, ucha, szczęk, złącza, szlifowanie wstępne kleszczyków naczyniowych
kontakt przez PUP - 2017-08-03 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - od 1 850 PLN

zadania związane ze sprzedażą i marketingiem
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedaż części uzywanych oraz nowych, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Olesno (opolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - do 2 050 PLN

robotnik ogólnobudowlany
kontakt przez PUP - 2017-10-09 - Olkusz (małopolskie)

STAZSPRZEDAWCA - MAGAZYNIER - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i p.poż- obsługa programu XL- obsługa kasy fiskalnej- obsługa klienta- wystawianie faktur- przyjmowanie towaru i wydawanie- przenoszenie ekspozycji
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Nowa Sól (lubuskie)

DORADCA KLIENTA - SPRZEDAWCA (PO WER) - 997,4 PLN

Bezpośrednia obsługa klienta, koordynowanie właściwego obiegu dokumentów, organizowanie zaopatrzenia i przygotowanie towarów do sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej oraz urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Brzesko (małopolskie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

lakierowanie samochodów
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Gliwice (śląskie)

SEKRETARKA W KANCELARII PRAWNEJ - 997,4 PLN

Obieg dokumentów w kancelarii, wykonywanie czynności administracyjnych, obsługa gości kancelarii i telefonów, przygotowywanie prezentacji i raportów.
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Lublin (lubelskie)

ASYSTENT DS. OBSŁUGI KLIENTA - 997,4 PLN

Obsługa klienta, sprzedaż usług pocztowych, sporządzanie właściwej dokumentacji.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Zamość (lubelskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA- STAZ FP - 997,4 PLN

Sprzątaczka biurowa- staz FP
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Września (wielkopolskie)